You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Obývacie steny » Aké komponenty tvoria obývaciu stenu ?

Aké komponenty tvoria obývaciu stenu ?

Aké komponenty tvoria obývaciu stenu ?

Obývacie steny do moderného interiéru

Dá sa povedať, že základné požiadavky na obývaciu stenu sú tri: pekný dizajn, vysoká kvalita a ľahká údržba. Možno stále hľadáte a bádate, akú obývaciu stenu si vybrať, či si ju zakúpiť ako celok, či si ju nechať vyrobiť na mieru, alebo vyskladať z jednotlivých komponentov. Táto posledná možnosť je najzložitejšia, pretože si vyžaduje najviac premýšľania. Avšak je veľmi výhodná v tom, že si vyberiete len komponenty, ktoré skutočne využijete, ktoré sa Vám naozaj páčia, a ktoré sa do Vašej obývacej izby budú zaručene hodiť.

Čo patrí medzi komponenty správnej obývacej steny?

V prvom rade to je samozrejme televízny stolík. K ďalším komponentom patria presklené vitríny, či už jednodverové, alebo dvojdverové, skrinky nízke, alebo aj vyššie, s bodovým osvetlením, aj bez osvetlenia, komody, buď policové, alebo šuplíkové, rohové skrinky a regály. Všetky tieto kusy nábytku sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, výškach, alebo šírkach tak, aby ste si svoju obývaciu stenu mohli prispôsobiť presne Vašim požiadavkám a priestorovým možnostiam. Nábytok do obývačky 2

 

Komponenty obývacích stien sa vyrábajú v rôznych dizajnoch a vyhotoveniach. Či už uprednostňujete modernosť, alebo rustikálny nábytok, určite si vyberie. Často sa v obývacích zostavách nachádzajú aj presklené vitríny. Tieto vitríny slúžia na uloženie pohárov, alebo starožitných servírovacích súprav. No je samozrejme len na Vás, čo si do takejto vitríny uložíte. Presklené vitríny a skrinky pôsobia veľmi elegantne a vyniknú v každom interiéri. Sklo, ktoré sa na vyplnenie používa nemusí byť však vždy len priehľadné, ale neraz ide aj o farebné výplne, alebo sklo matné.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok