You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Obývacie steny » Ako najlepšie zariadiť obývaciu izbu?

Ako najlepšie zariadiť obývaciu izbu?

Ako najlepšie zariadiť obývaciu izbu?

 

Ako najlepšie zariadiť obývaciu izbu?

 

Všetci dobre vieme, že obývacia izba je priestor, v ktorom trávime asi najviac času. Pozývame si rodinu, priateľov a aj sami v tejto miestnosti oddychujeme, sledujeme televíziu, relaxujeme, alebo si čítame. V skratke, v tejto miestnosti sa zdržiavame veľmi často, preto určite chceme, aby pôsobila príjemne, vyzerala útulne a poskytovala dokonalý komfort a pohodlie.

Do správnej obývacej izby patrí samozrejme pohodlná sedačka a kreslá, konferenčný stolík a samozrejme aj obývacia zostava. Obývacia zostava, nazývaná aj obývacia stena, pozostáva z rôznych skriniek, poličiek, regálov, podstavcov k televízoru a z komôd, ktoré možno využiť ako úložné priestory.

Malá obývačka

Ak je Vaša obývačka malá, je lepšie si obývaciu stenu vyskladať. V takom prípade si vyberiete len tie kusy nábytku, ktoré skutočne potrebujete, aj využijete. Obývačku zbytočne neprepĺňajte nábytkom, ktorý je zbytočný. Izba môže pôsobiť stiesnene a Vy sa v nej nemusíte cítiť dobre. Výrobcovia poskytujú aj možnosť výroby obývacích stien na mieru. U malých bytov je to neopísateľnou výhodou. dubový nábytok obývačka 2

 

Ak je Vaša obývačka priestranná, v pohode si môžete zaobstarať obývaciu zostavu ako celok. Táto možnosť má tiež svoje výhody, nemusíte hľadať kusy nábytku, ktoré sa k sebe hodia, jednoducho si zakúpite obývaciu stenu, ktorá je zložená z komponentov, ktoré k sebe patria.

Farby na obývacie steny

Obývacie steny sa vyrábajú v rôznych farbách, v súčasnosti hrá prím biela. Ak sa Vám však zdá biela farba nudná, hravo siahnite aj po iných, veselších farbách. Rozhodnutie je len a len na Vás. Aj pestré farby môžu pôsobiť veľmi elegantne. A ak ste zástancami klasiky, vyberte si obývaciu stenu napríklad v prírodných odtieňoch. Prírodné farby vždy vyvolávajú pozitívne dojmy.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok