You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Obývacie steny » Ako si vybrať stenu do obývačky ?

Ako si vybrať stenu do obývačky ?

Ako si vybrať stenu do obývačky ?

 

 

Ako si vybrať vhodnú obývaciu stenu?

 

Obývaciu stenu tvorí komplet skríň, skriniek, alebo poličiek v každej obývačke. Je možné si obývaciu stenu vyskladať z jednotlivých kusov nábytku, alebo si ju zakúpiť ako celok. Ale ako si vybrať vhodnú obývaciu stenu, ktorá by spĺňala všetky naše požiadavky nielen na dizajn, ale aj na kvalitu?

 

Aká má byť správna obývacia stena?

Ak si aj Vy kladiete túto otázku, máme pre Vás jednoduchú odpoveď. Správne obývacia stena musí už na prvý pohľad pekne vyzerať, musí byť účelná, praktická a ľahko udržiavateľná. Nájsť však takúto obývaciu stenu je neraz komplikované. Výrobcovia ponúkajú obývacie steny buď ako celok, alebo poskytujú možnosť si nechať vyrobiť obývaciu stenu na mieru. Túto možnosť využívajú najmä majitelia malých bytov, ktorí majú problémy nájsť menšiu obývaciu stenu, ktorá by do rozmerovo malej obývačky zapadla a nezaberala veľa priestoru.

 

Zapamätajte si, že obývacia stena musí nielen dobre vyzerať, ale je potrebné, aby aj dizajnovo zapadla do vašej obývačky. Ak máte napríklad modernú sedačku a kreslá, vyberte si aj obývaciu stenu v modernom dizajne. Ak nemáte skúsenosti v interiérovom dizajne, zbytočne nešpekulujte a nekombinujte rôzne štýly. Mohlo by sa Vám to vypomstiť.

Obývacia izba

Obývacia izba, ako celok, musí pôsobiť veľmi kladným a príjemným dojmom. Veď kto by sa chcel zdržiavať v nepríjemnom prostredí? Uvedomte si, že všetky kusy nábytku v obývacej izbe, spolu s doplnkami, musia vytvoriť dokonalú harmóniu a príjemné prostredie na trávenie voľných chvíľ osamote, aj v spoločnosti. Obývačka je vtedy dobre zariadená, ak sa v nej aj Vy sami cítite príjemne, a zdržiavate sa v nej viac, než k ktorejkoľvek inej izbe vo Vašej domácnosti.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok