You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Postele z masívu » Auto do postele?

Auto do postele?

Auto do postele?

Kvalitné auto do postele? Skutočný sen
vášho dieťaťa môžete hravo splniť

Máte doma malého fanúšika športových, skutočných či rozprávkových áut? Nejeden chlapec chce mať v detstve svoje vlastné pretekárske auto, autobus, sanitku či hasičskú sirénu. Ak chcete podporiť jeho sny a lepší spánok zároveň, obstarajte mu posteľ, ktorú mu budú malí kamaráti závidieť. Navyše, každý večer bude chodiť do svojej „autopostele“ bez odvrávania a s radosťou.

Vo svojom „depe“ sa váš potomok bude cítiť ako v motoristickom raji a sám sa môže stať pánom príbehu, ktorý si zvolí. Niet sa čomu diviť.  Detské autopostele vyzerajú podľa portálu mojnabytok.sk ako reálne vozidlá. Majú kolesá, funkčné svetlá pre nočné osvetlenie izby, vydávajú rôzne zvukové efekty. Niekedy bývajú doplnené aj ďalšími vychytávkami, ako napríklad nočným stolíkom v mieste palubnej dosky, alebo rozličnými úložnými priestormi, ktoré predsa každý malý motorista potrebuje. Každopádne, výber správnej postele pre vaše dieťa je dôležitý, pretože iba kvalitná posteľ podporuje jeho spánok a zdravý vývoj. No a keď je s tým oddychom spojené tiež hranie a zábava, o to lepšie.

Auto, v ktorom môžete spať i zabávať sa

Zabudnite na klasickú a „obyčajnú“ posteľ, do ktorej uložíte vášho potomka spať, ale každú chvíľu z nej vylieza… Detská autoposteľ môže byť tou správnou posteľou v tvare auta, s ktorou takéto starosti nebude mať. Môže sa v nej hrať, i oddychovať. Vek vášho potomka v tomto prípade nezohráva úlohu – malé aj väčšie deti chcú mať svoju detskú izbu zariadenú štýlovo a bez správnej a kvalitnej detskej autopostele to nie je celkom ono. Veď aj posteľ by mala vyzerať trochu nezvyčajne, aby sa v nej deti nenudili…

Prirodzene, musí byť vyrobená z kvalitnej laminovanej dosky a zdravotne nezávadného plastu. Vyvýšené bočnice detskej autopostele ochránia vaše dieťa pred pádom na zem. No a čo by to bolo za auto bez riadnych a veľkých svetiel. Tie v detskej autoposteli sú zvyčajne napájané na batériu. Nielen chlapci snívajú o kariére autopilota či vodiča, ale aj dievčatá sa radi hrajú a spia v takejto netradičnej posteli, ktorú zakúpite v rôznych typoch modelov, farebnosti i prevedeniach. Spravidla sú dodávané aj s matracom a roštom, takže vám odpadnú starosti s ich zháňaním či ďalšími výdavkami. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie postele mnoho rokov. Teda, lepšie povedané – kým váš potomok z nej nevyrastie.

Preč s nudou v posteli – originalita zasahuje detský svet

Chcete pár konkrétnych tipov pre tých najmenších? Originálnu detskú autoposteľ môžete zaobstarať aj pre detičky od jedného roka. Nielenže získate originálnu a kvalitnú detskú postieľku, ale aj praktický zvýšený bok ich ochráni pred vypadnutím. „Naše postele sú stopercentne ekologické, vďaka použitiu prírodných materiálov a majú certifikát pre bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Sú vyrobené z kvalitných dosák, okraje sú bez ostrých hrán,“ avizuje portál mojnabytok.sk, ktorý detské autopostele má vo svojom bohatom sortimente nábytku.

Zaujímavá je napríklad posteľ v tvare traktora, jeep vozidla, kamiónu truck, safari auta či poschodového autobusu. Pokiaľ váš syn napríklad obdivuje prácu hasičov, urobíte mu radosť posteľou v tvare červeného hasičského auta, ktoré pozná z rôznych rozprávok, alebo priamo z praxe. Ani dievčatá nemusia zostať pozadu, výrobcovia detských autopostelí myslia aj na ne. Poteší ich napríklad detská autoposteľ ako koč pre princeznú v tvare koča, alebo ak sú športovejšie založené, tak auto McQueen z Disney filmu štúdia Pixar. Skúste vášho potomka prekvapiť a starosti, ako ho dostať včas do postele, vám na dlhé roky odpadnú, ani neviete ako.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok