You Are Here: Home » Stavba » Bazény

Bazény

Bazény

Bazény

Aj pre vás sú slnko a voda neoddeliteľnou súčasťou leta a horúcich letných dní? Čo takto spojiť tieto veci dokopy a vytvoriť si v pohodlí domova dokonalý relax počas horúcich letných dní. Bazén vo vašej záhrade vás dokonale ochladí počas horúcich dní a dokonca v pohodlí vášho domova môžete relaxovať a vychutnávať si nový rozmer vašej záhrady.

Ideálnym miestom pre váš bazén je jednoznačne slnečná záveterná plocha, ktorá je chránená pred ruchom a zvedavými pohľadmi z ulice. Pre spríjemnenie prostredia a umocnenie relaxu pri plávaní si môžete v okolí bazénu vysadiť okrasné dreviny, či dokonca oddeliť váš bazén živým plotom, alebo vždy zelenými rastlinami. Bazén, umiestnený uprostred trávnatej plochy,  je dokonalým a elegantným spojením modernej záhrady.

Bazény nájdete v rôznych tvaroch a veľkostiach. V ponuke sú kruhové bazény, oválne bazény a dokonca aj betónové bazény.

Pri okrúhlych bazénoch sa hĺbka pohybuje od 0,9m, 1,2m až do 1,5m pričom ich priemer je v rozhraní medzi 3 až 8m. Okrúhle bazény sú veľmi praktické a ich samotná inštalácia je tiež veľmi jednoduchá.

Bazeny

Bazeny

Oválne bazény sa skutočne hodia do každej záhrady a už na prvý pohľad vzbudia dojem luxusu. Vyrábajú sa v rozmeroch: hĺbka 1,2m alebo 1,5m, ich šírka sa pohybuje v rozmedzí 3 až 5m a samotná dĺžka je 5 až 11m.

Steny bazénu sú tvorené oceľovou konštrukciou, ktorá je ošetrená viacvrstvovým antikoróznym náterom. Na konštrukciu samotného bazénu sa z vnútra vkladá termoplastická PVC fólia. Samotná stavba a konštrukcia bazénu je veľmi jednoduchá a váš bazén môže byť osadený kompletne na povrchu, čiastočne zapustený, alebo aj úplne zapustený do terénu. Rovnako ako tvar si môžete vybrať aj farbu vášho bazénu. Na výber je farebná škála v modrej farbe, mramorovej, alebo aj tmavomodrá s dekoratívnym lemom. Vybrať si môžete skutočne aj z rôznych tvarov a veľkostí.

Bazén a sauna vytvoria vo vašom domove súkromné wellness, ktorého pánom budete len vy samy. Tak neváhajte a doprajte sebe a svojim blízkym tento jedinečný pocit FINSKKA jednoznačne vie ako na to.

FINSKKA s.r.o.

ul. Kubranská 60, 911 01 Trenčín

mobil: 0915 774 296, 0917 899 206

0917 124 139 – bazény

e-mail: jedinak@finskka.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok