You Are Here: Home » Stavba » Bazény

Bazény


Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /data/web/virtuals/6739/virtual/www/wp-content/themes/goodnews-no-timthumb/framework/scripts/thumbwp.php on line 97

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /data/web/virtuals/6739/virtual/www/wp-content/themes/goodnews-no-timthumb/framework/scripts/thumbwp.php on line 98
Bazény

Bazény

V minulosti ale aj v súčasnosti si mnohí svoj relax najviac vychutnávali v blízkosti vody. Voda častokrát dodá nie len energiu, ale aj uvoľní myseľ a vy tak môžete naplno zrelaxovať. V poslednom čase si ľudia s veľkou obľubou vytvárajú vlastné miniatúrne kúpaliská.

Bazény v interiéri domu alebo priamo v exteriéri sú veľmi obľúbeným doplnkom a čoraz častejšie si nachádzajú uplatnenie vo viacerých projektoch.

Počas horúcich letných dní je bazén dokonalým miestom pre osvieženie. V pohodlí vašej záhrady si tak naplno dokážete vychutnať čaro prírody.

Pri exteriérových bazénoch je veľmi dôležité umiestnenie. Odporúčaným miestom pre váš bazén a oddych je slnečná záveterná plocha vašej záhrady. Ideálom je oplotenie aby ste boli chránení pred ruchom z ulice ako aj zvedavými pohľadmi. Pre doplnenie atmosféry si môžete okolie bazény zútulniť a vysadiť v jej okolí okrasné stromčeky a kvety. Nie je to však podmienkou. Svoj bazén si môžete umiestniť na uprostred trávnatej plochy. Tým umocníte elegantnosť a luxus vašej záhrady.

Bazény sa vyrábajú v rôznych dizajnových prevedeniach a rozmeroch. Predovšetkým tento detail rozmeru diktuje dostupnosť vašej záhrady. Vy samy podľa dostupných rozmerov vašej záhrady si môžete vybrať medzi bazénmi kruhového tvaru, oválnymi bazénmi či dokonca aj betónovými bazénmi. Steny každého jedného bazénu sú tvorí oceľová konštrukcia, ktorá je v prvom rade ošetrená kvalitnou antikoróznou vrstvou náteru. Veľmi dôležitou časťou je aj samotná konštrukcia, tá je tvorená z vnútornej strany termoplatickou PVC fóliou.

Tak ako dizajn aj osadenie bazénu si diktujete vy. Svoj bazén si môžete osadiť buď celkovo na povrch záhradnej plochy, čiastočne zapustiť do zeme a dokonca aj úplne zapustiť do zeme, a tak docieliť jednotnosť bazénu a vašej záhrady.

Rovnako ako bazén tak aj sauna sa v poslednej dobe stávajú súčasťou jednotlivých projektov domov. V tomto uponáhľanom svete je dôležité vedieť si nájsť chvíle pre seba. Často krát sauna a bazén sú tým miestom kde naberiete silu a posilníte ducha.

Doprajte si tento pocit relaxu a v pohodlí vášho domova si vytvorte svoj vlastný relaxačný svet, sauna a bazén vám sú tým pravým pre vás.

Vy sami si môžete podľa dostupných rozmerov Vašej záhrady vybrať SVOJ BAZÉN hlavne medzi keramickými bazénmi s exkluzívnym dizajnom alebo si zriadite murovaný fóliovaný bazén všetkých tvarov a rozmerov.

0905 360 688 obchodno-technický manažér pre bazény

e-mail: finskka@finskka.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok