You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Postele z masívu » Biela manželská posteľ

Biela manželská posteľ

Biela manželská posteľ

Biela manželská posteľ z masívu pre vašu dokonalú spálňu z dreva.

Moderná manželská posteľ v bielej farbe má nadčasový dizajn, jej hranatý a jednoduchý tvar v nás vyvoláva obdiv a úžas. Masívna konštrukcia v rozmere 11 x 11 cm ktorá je vyrobená z čistého brezového dreva určuje posteľ medzi top produkty slovenskej výroby nábytku. Pred pár rokmi sa na Francúzskom vidieku začala šíriť vlna bieleho nábytku, v dnešnej dobe je biela farba ktorá je určená najme pre mladé rodiny, mimoriadne in a presunula sa do moderných interiérov rodinných domov a nadštandardných bytov .  Na výrobe si dáme záležať každý výrobok ktorý nesie naše meno je viacnásobne kontrolovaný aby konečný spotrebiteľ či už je so Slovenska , Anglicka alebo Nemecka bol s našou manželskou posteľou maximálne spokojný. Manželská posteľ z masívu sa stala synonymom kvality sily a harmónie s prírodou v dnešnej uponáhľanej dobe sme rady ak máme možnosť sa aspoň v spánku vrátiť do lona prírody .

Manželské postele z dreva vyrábame vo farbe orech, dub, gaštan eben ale aj mahagón. Ale súčasný trend smeruje do biela . Biela manželská posteľ sa stáva pomaly ale isto top produktom roku 2011 a pevne verím že súčasný moderný trend nám ukázal smer ktorý je momentálny na vrchole .

Biela manželská posteľ , ktorá ma jednoduchý hranatý tvar , a je vyrobená z čistého dreva, sa stane ozdobou vašej spálne.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok