You Are Here: Home » Nehnuteľnosti » Moderné bývanie – ako žijú vo svete?

Moderné bývanie – ako žijú vo svete?

Moderné bývanie – ako žijú vo svete?

Moderné bývanie – ako žijú vo svete?

Trendy v bývaní sa z roka na rok menia, celý svet im podlieha a zároveň si ich prispôsobuje. Vďaka tomu sa môžete aj vy inšpirovať rôznymi kombináciami, či už nadčasovými, alebo sezónnymi. Pozrite sa s nami, ako sa býva v Taipej.

 Svet interiérového designu ovládol minimalizmus, ktorého charakteristikou sú jednoduché línie, elegantné zariadenie a dostatok priestoru. Stačí si k tomu pridať luxus a ocitnete sa v moderných rezidenciách v taiwanskej metropole Taipej.  Exkluzívne materiály a luxus v kombinácii s minimalistickými líniami pôsobia veľmi sofistikovane a elegantne.

 „Základom moderného nábytku a jeho rozloženia do priestoru je  teda harmónia a jednoduchosť!“

 Pokiaľ plánujete kúpiť dom či byt, mezanin je viac než v kurze. Na niekoľkých podlažiach, efektne prepojených štýlovými schodiskami, či už v kombinácií materiálov betón a sklo, alebo útulnejšej verzii dreveného materiálu v spojení s bielou farbou dosiahnete vysoký dojem elegancie. Ak si vyhliadnete zaujímavú nehnuteľnosť v kolonke byty na predaj Bratislava, či v inom meste na Slovensku, určite pred kúpou skontrolujte možnosti bytu na prípadný presun nábytku podľa potreby a designových trendov.

Ako na to?

Designe v Taipej hovorí jasnou rečou – biela kuchyňa s nerezovými doplnkami oplýva čistotou a jednoduchými tvarmi. Je nielen praktická, ale jej luxus podčiarkuje mramorová podlaha. Štýlový mramor môžete umiestniť aj do obývacej izby ako predel alebo časť nábytku.

Obývacie izby v prípade taipejských rezidencií, (ale i v prípade tých našich slovenských), plnia funkciu oddychovú, s množstvom praktických detailov a exkluzívneho zariadenia, so štýlovým riešením a originálnymi architektonickými nápadmi. Spálne sú naopak, zariadené v útulnom štýle s drevenými podlahami. Celkový dojem dodáva spáli i moderná a kvalitná posteľná bielizeň v trendových farbách sivej a béžovej.

Pracovňa je základom pre moderné byty. Bratislava, Praha, Londýn, Taipej -všetky mestá vám ponúknu byty na realizáciu minimalizmu a luxusnú pracovňu! Základom elegantnej a komfortnej pracovne je dlhý stôl s dostatkom miesta pre počítač, (či viac počítačov) a priestor pre pohodlné kreslo, ktoré spĺňa požiadavky komfortu, elegancie a zaručí, že o pár rokov vás nebude bolieť chrbát.

Rezidencie vo vysokom štýle

Súčasťou moderných bytov, domov či rezidencií by mala byť malé konferenčná miestnosť. Designe v Taipej sa zameral na krištáľové lustre, preferuje bielu v prípade stolu a čierne stoličky, opäť mramorové podlahy. Jedáleň tiež nesie nádych kontrastu čiernej a bielej farby v kombinácii doplnkov. Pôsobí to veľmi čisto a jednoducho – moderne, nie však veľmi rodinne (tak, ako sme boli na to doteraz zvyknutý).

V Taipej si potrpia na luxus (v prípade moderných rezidencií), a preto nie je žiadnou výnimkou prítomnosť vírivky v kúpeľni, či menšia sauna. Ak sa aj vy zaujímate o predaj bytov, Bratislava je jedným z miest, ktorá vám ponúkne nehnuteľnosti s možnosťou aplikovania moderného minimalizmu alá  Taipej a vychutnať si tak čisté línie a eleganciu.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok