You Are Here: Home » Interiér » Čarovné chvíle strávené pri krbe

Čarovné chvíle strávené pri krbe

Čarovné chvíle strávené pri krbe

Čarovné chvíle strávené pri krbe

 

Posedenie pri krbe môže priniesť skutočne očarujúce chvíle do našich životov, plných stresu. Veď čo môže byť lepšie, než sa pohodlne usadiť, na nič nemyslieť a počuť je praskot horiaceho dreva? S pohárom vína, alebo pri knihe si zaručene oddýchnete a to ani nevravíme o upokojujúcom účinku ohňa, ktorý si môžete vďaka preskleniu krbových vložiek skutočne vychutnať. Krby dokážu vytvoriť nádhernú atmosféru a navyše rýchlo vykúria priestor.

Krby sú veľmi obľúbené po celom svete. Nesmiete však zabúdať, že ak už si zaobstaráte krb, budete sa musieť o neho aj starať. Prevádzkovanie krbu nie je vôbec náročné, a tak to zvládne skutočne každý.

Krby predstavujú akúsi klasiku, ktorá je však stále v móde. Je možné si vybrať medzi krbmi na spaľovanie dreva a krbmi na bioalkohol. Avšak drevo ako palivo je stále najobľúbenejšie. Krby na bioalkohol si nevyžadujú žiadnu údržbu, nepotrebujú komín, ale ich výkon je veľmi nízky. Krby na bioalkohol sú však vhodné do každého priestoru. Do domov, bytov, reštaurácií, aj do hotelových izieb

Pred výberom krbu si však treba uvedomiť, aké požiadavky máme na teplo, popremýšľať o tom, aký typ krbu by sa Vám do domu hodil čo najviac a tiež aj o tom, aký vizuálny kontakt chcete s ohňom mať. Pri krboch je asi najpodstatnejšia kvalitná krbová vložka. Krbová vložka aj presklenie musí byť vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov. Odolné materiály sú totiž zárukou dlhej životnosti.

Každý dom, byt, či priestor, v ktorom chcete mať svoj krb umiestnený, je jedinečný. Preto je nutné si vyberať krb tak, aby do tohto priestoru bezpodmienečne zapadol. O krbe je dobré premýšľať už pri projekcii domu, má to svoje výhody. Tak bude komín umiestnený tak, aby bolo možné krb vystavať, alebo umiestniť krbovú vložku.

Náš tip na kachľové pece nakupujte u odborníka ktorý robí svoju prácu srdcom .

Názov spoločnosti: KRB-TECH s.r.o.
E-mail: krbtech@azet.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok