You Are Here: Home » Nehnuteľnosti » CASSO TRANS – expresná doprava

CASSO TRANS – expresná doprava

Rýchla preprava kamkoľvek a kedykoľvek
Hľadáte rýchly a finančne výhodný spôsob prepravy tovaru?

Expresná doprava od CASSO TRANS je to pravé pre vás! Keďže automobilová expresná doprava býva kritická na čas dodania tovaru, ku každej objednávke pristupujeme už od začiatku s najväčším nasadením. Vašu požiadavku rýchlo spracujeme a ihneď nájdeme vhodné riešenie. Pri expresnej doprave poskytujeme presný tranzit time s časom nakládky a vykládky.

Už do 60 minút vám od nás príde vypracovaná cenová ponuka a návrh vhodného spôsobu expresnej dopravy. Takmer okamžite po prijatí objednávky vám vyberáme a navrhujeme vhodné vozidlá. Využite naše služby expresnej dopravy, prepravujte s nami rýchlo a bezpečne. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

Expresná medzinárodná nákladná doprava CASSO TRANS je
stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá prináša svojím zákazníkom
pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu svojimi službami v oblasti medzinárodnej
dopravy od roku 2010. Špecializujeme sa na medzinárodnú nákladnú dopravu a
logistiku(predovšetkým oblasť strednej a západnej Európy – Slovensko, Česko,
Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Dánsko, Francúzsko a
Švajčiarsko). Rovnako sa však zaoberáme aj vnútroštátnou nákladnou prepravou a
špedíciou.

Od vstúpenia na dopravný trh neustále zvyšujeme profesionalitu, kvalitu a rýchlosť našich služieb v rámci poskytovania medzinárodnej nákladnej dopravy. Vďaka precíznemu systému riadenia a špičkovému vybaveniu sme pripravení Vám zabezpečiť medzinárodnú nákladnú dopravu vlastnými vozidlami rôznych prepravných kapacít podľa Vašich špecifických požiadaviek. Počas celého obdobia je spokojnosť zákazníka a neustále zdokonaľovanie služieb našou najvyššou prioritou, preto sa CASSO TRANS stal synonymom • pre rýchlosť, dynamiku a flexibilitu prepravy tovaru, • pre spoľahlivosť a presnosť doručovania zásielok, • pre profesionálny a individuálny prístup ku zákazníkovi.

Momentálne sa nachádzame v dobe lock-downu a do obchodov môže ísť len určitá skupina ľudí. O to viac sú ľudia odkázaní na služby doručenia zásielok priamo domov. Odhliadnuc aj od tohto faktoru žijeme v modernej dobe online objednávok a tie zase nadväzujú na dopravu. Nekonečné čakanie na pošte alebo neurčitý termín doručenia už môžu byť pre vás minulosťou. Expresná doprava zaručuje rýchle doručenie zásielok priamo k vám domov. Tovar vyzdvihneme a doručíme priamo k vám.
Potrebujete doručiť tovar mimo Slovenska? Pre nás to nie je žiaden problém. Tovar až do objemu 15m3 bez akéhokoľvek problému doručíme kamkoľvek v Európe.

Skúste a presvedčte sa, ako funguje rýchla, spoľahlivá medzinárodná nákladná doprava v praxi a pridajte sa tak k širokej skupine spokojných zákazníkov našej spoločnosti casso trans WEB https://www.cassotrans.com/

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok