You Are Here: Home » Interiér » Čo s malým priestorom v spálni .

Čo s malým priestorom v spálni .

Čo s malým priestorom v spálni .

Čo s malým priestorom v spálni .

Je veľmi dôležité aby v malej spální  malo všetko svoje miesto, lebo veľmi ľahko sa vám môže stať že bude všade neporiadok, a v izbe sa nebudete môcť hýbať .  Je dôležité  si každý z nás  v noci oddýchol aby mal svoj priestor a necítil sa stiesnene .

Najväčšie miesto zaberá šatníková skriňaposteľ , ak nemáte priestor na komodu mali by ste porozmýšľať nad úložným priestorom pod posteľ do ktorého sa elegantne zmestia periny paplóny aj veci na spanie .

Veľmi dôležité je manželská posteľ, ktorá slúži na spánok aj relax.  Odporúčame vám postele z masívu ktoré majú dlhoročnú tradíciu . Moderné postele sú spájané na oceľový pánt, nie na šrubu, ta sa stále časom rozhegala a posteľ nebola pevná. Ak máte investície veľmi dôležité je aby ste vo svojej posteli mali kvalitný matrac ,  ktorý by mal s posteľou ladiť esteticky aj funkčné .  Dôležitou súčasťou spálne  by mali byt nočné stolíky k posteli, ak nemáte priestor odporúčame  závesné poličky na stenu .

Spálne z masívu

Spálne z masívu

Mlade moderné rodiny by mali spálnu   formovať do svetlých farieb .  Kombinácia rovnakého vzoru a dizajnu  záclon a posteľného prádla je vítaná . Vneste do svojej spálne nádych luxusu .  Ak máte pocit že izba je jednoduchá , moderné spálne obsahujú aj obrazy .

Odporúčame vám nákupu u výrobcu nabytokmirek.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok