You Are Here: Home » Nábytok » Nábytok z masívu » Dubové postele

Dubové postele

Dubové postele

Pevné drevené dubové postele.

Dubové postele , ktoré máme k dispozícii , sú vyrobené z najkvalitnejšieho 100 % masívneho tvrdého dreva . Všetky naše postele sú ručne vyrábané vysoko kvalifikovaným remeselníkom pomocou tradičných techník ktoré nám pomáhajú k vytvoreniu silného rámu a dokonalé nadčasového dizajnu.

Vyrobili sme pre vás viac ako 500 ks , výsledkom dlhoročné práce je dokonalý výrobok za rozumnú cenu.

Luxusný dubový nábytok sa vyrábame v 4 kolekciách jeden štýl nevyhovuje všetkým , čo je dôvod , prečo máme viac ako päťdesiat variant obývačky z ktorých si môžete vybrať ! V našej ponuke nájdete najmodernejšie trendy ale aj štýlové tvarý ktoré žijú večne .

Nábytok z masívu a dubové spálne sú populárnou voľbou vďaka svojej nadčasovej línii a mimoriadnej sile. Máme pre vás nábytok do ktorého sa oplatí investovať. Postele sú vyrábané ručne z prvotriedneho výberového tvrdého dreva a následné sú impregnované kvalitným nemeckým olejom livos ktorý je na trhu viac ako 50 rokov. V našej ponuke nájdete samostatné lôžkami ale aj manželské postele alebo manželskou posteľou veľkosti King , všetky naše výrobky sú vyrobené podľa rovnako prísnych štandardov kvality – čo znamená žiadne dyhy , žiadna MDF a žiadny drevo-triesky .

Luxusný dubový nábytok do obývačky :

KLIKNUTÍM NA OBRÁZOK VSTÚPITE DO ESHOPU

strom

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok