You Are Here: Home » Interiér » Dvere a okná

Dvere a okná

Dvere a okná

Dvere a okná budúcnosti

Všade dobre, doma najlepšie. Na to, aby sme sa doma cítili skutočne najlepšie potrebujeme cítiť bezpečie, ktoré nám zabezpečí viacero prvkov. Tým prvým sú dvere, ktoré do nášho domova vytvárajú akúsi bránu , ktorá by mala predstavovať predovšetkým bránu bezpečia a spoľahlivosti. Čo od takých dverí treba očakávať a čím by mali v dnešnej dobe disponovať?

kalypso

Nie sú dvere ako dvere

V súčasnej dobe sú v kurze hliníkové dvere. Hliník je materiál vyznačujúci sa predovšetkým vlastnosťou zniesť dosť veľkú záťaž, čo je pre prvok akým sú dvere len plusové. Okrem toho, je to materiál s dlhou životnosťou a maximálnou tepelnou izoláciou.

To, čo nás niekedy odrádza je nespoľahlivá tepelná izolácia a krátka životnosť. Je preto výhodou siahnuť po  dverách, ktoré všetky tieto vlastnosti majú. Kvalitné dvere v Bratislave ponúkajú svojim klientom len špičkovú kvalitu za rozumné ceny.

 

Rehau Geneo – okná s perspektívou

Rehau Geneo je typ okenných systémov, ktorý tvorí zároveň aj dokonalý koncept energií. Rehau Geneo – predstavujú jeden z energeticky najlepších okenných systémov, ktorý je v súčasnej dobe na trhu veľmi žiadaný. Tento typ okenných systémov vám otvorí dvere k užívateľskému komfortu.

Garážové a posuvné brány

Garážové a posuvné brány

Vďaka ich vynikajúcim izolačným vlastnostiam budú vaše náklady za zbytočné vykurovanie podstatne nižšie, čo poteší vašu peňaženku. Okrem toho urobíte dobre aj z hľadiska životného prostredia , pričom sú tieto okná energeticky hospodárne.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok