You Are Here: Home » Stavba » Hydroizolacia

Hydroizolacia

Hydroizolacia

Hydroizolacia , hydroizolacie , strechy .

Strecha ako koruna vašej stavby je povinná vám poskytnúť útočisko a bezpečia za každých okolností. V našom klimatickom pásme je veľmi dôležité klásť dôraz na celkovú izoláciu strechy. Keďže nie každý jeden materiál je odolný voči vode a vlhkosti, preto je veľmi dôležité zabezpečiť sa nepoškodzovali a plnili svoju funkciu.  Kvalitná hydroizolácia ochráni váš domov pre nežiaducim vlhkom a zatekaním. Veď nie je nič horšie ako nájsť vo svojom dome zatekajúce miesta a esteticky nežiaduce mapy na strope či stenách. Je skutočne veľa spôsobov, ktorými sa tieto hydroizolačné práce vykonávajú.  Jednou z najznámejších sú asi hydroizolačné fólie, ktoré sú celkovo vyrobené na báze mäkčeného PVC-C. Tieto hydroizolačné fólie tvoria takzvanú povlakovú strešnú krytinu a je možné ich využiť na všetky typy budov. Takže sa nemusíte obávať. Či už máte šikmú, strmú alebo jednoduchú plochú strechu, hydroizolačné fólie poslúžia dokonale.  Tento druh hydroizolácie je veľmi vhodný aj pre rôzne konštrukčné riešenia strechy. Či už budujete novú strechu alebo rekonštruujete tú svoju pôvodnú, hydroizolácia je tým pravým riešením.

Kvalitná hydroizolácia by mala tvoriť neodmysliteľnú časť vašej stavby. Či už sa jedná o dom, alebo iný druh stavby. Hydroizolácia ochráni vás a vašu stavbu pred nežiaducim vlhkom, ktorý vo vyššom množstve môže byť pôvodcom rôznych plesní, alebo aj alergických ochorení.

Pri výbere hydroizolácie strechy alebo inej časti domu je veľmi dôležité osloviť odborníka. Ten na základe dlhoročných skúsenosti vám vypracuje vhodné riešenie, ktoré bude plne vyhovovať už použitým materiálom. Stavte na istotu a zabezpečte pre svoj domov kvalitnú hydroizoláciu, ktorá ju ochráni. Nezabúdajte, že to čo vy investujete do vášho domova sa vám časom niekoľkonásobne vráti. Nepodceňujte výber hydroizolácie, myslite na to už dnes a kontaktujte odborníka, ktorý vám zaručene poradí.

Strechy ktoré majú štýl . IMREX

Volajte: 0903 801 690 alebo bezplatná infolinka: 0800 800 690

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok