You Are Here: Home » Nábytok » Kancelársky nábytok » Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok

Dnes je pri kancelárskom nábytku kladený dôraz predovšetkým na funkčnosť a dizajn. Nechajte si vyrobiť kanceláriu podľa svojich predstáv na mieru .  V kanceláriách trávime veľa času a tak najmä pri vývoji stoličiek došlo z hľadiska ergonómie a zdravého sedenia k značnému posunu vpred. Dôležitý je pre Vás aj počítačový stolík , malo by sa Vám na ňom pohodlne pracovať a mal by obsahovať úložný priestor podľa vašich predstáv . Naše odporúčanie je počítačový stôl z masívu , ktorého životnosť sa počíta v desiatkach rokov . Nechajte si urobiť regál na mieru alebo vitrínu na dokumenty .     Kancelársky nábytok sa vyrába väčšinou vo väčších sériách. Náš trh ponúka rôzne rady a typy kancelárskeho nábytku. Moderná vitrína z masívu dá vašej kancelárii tú správnu eleganciu .

Ako vybrať správnu stoličku? Podľa toho kto na nej bude sedieť. Iná bude pre účtovníčku, iná pre riaditeľa firmy. V každom prípade sa poraďte s odborníkmi a stoličku si dobre vyskúšajte. Kancelárska stolička musí umožniť nastavenie základných funkcií – výšky sedadla a operadla. Poťahový materiál musí byť priedušný a ľahko udržiavateľný. Konštrukcia sa väčšinou vyrába z plastu a kovu. Dôležitý je kríž a kolieska. Kovový bude mať dlhšiu životnosť a menšie nároky na údržbu. Pri kolieskach si môžete vybrať priemer a prevedenie. (Tvrdé – na koberec, mäkké – pre parkety a tvrdé podlahy).

Farby

Trend uprednostňuje nábytok svetlý a vzdušný. Poťahové látky sú vo veselších odtieňoch a tak nám v kanceláriách prevláda sviežosť, ľahkosť a s tým spojená dobrá nálada. V materiáloch vládne kombinácia dreva a kovu. 

Materiál

Materiál budúcnosti je bezpochyby drevo , dá Vám pocit že žijete v harmónii s prírodou a aj vaša práca bude efektívnejšia .

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok