You Are Here: Home » Interiér » Kľučka – prvý aj posledný kontakt s domovom

Kľučka – prvý aj posledný kontakt s domovom

Kľučka – prvý aj posledný kontakt s domovom

Kľučka – prvý aj posledný kontakt s domovom

Niekto by si povedal, že na detailoch nezáleží. Z týchto detailov sa však skladá život. Či si to už človek uvedomuje alebo nie, práve maličkosti o nás povedia okoliu to, akí naozaj sme. To sa netýka len výzoru, oblečenia, či správania, ale aj štýlu bývania a celkového dojmu z priestorov v ktorých trávime svoj čas.

Keď prichádza návšteva, prvá vec z vášho vlastníctva ktorú uvidí a chytí, je kľučka na dvere. Tento malý prvok je neodmysliteľnou súčasťou každého domu, bytu a všetkého možného čo má dvere. Záleží len na vás aký typ si vyberiete. Bude to guľa, alebo kľučka, bude čierna, zelená, kovaná, extravagantná, alebo klasická… Záleží len na vás a na tom, v akom štýle je zariadené vaše bývanie. Tiež sa prihliada na miesto využitia kľučky – interiér, exteriér.

Ani dverné kovania nemusia byť nudné a fádne. Existuje mnoho typov tohto prvku, ktoré spĺňajú nielen praktické nároky, ale aj tie silne estetické.

Podľa materiálu sa dá zvoliť hliníkové, či nerezové. Podľa štýlu vášho života a miesta umiestnenia môžete mať luxusné, interiérové, alebo určené na von. Veľmi praktické a moderné sú bezpečnostné kovania, ktoré vám zaručia kľudný spánok. Zaujímavý typ je tzv. „panikový“, využívaný hlavne na verejných budovách. Zabezpečuje rýchle otvorenie dverí v prípade poplachu, či inej krízovej situácie.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok