You Are Here: Home » Interiér » Koberce

Koberce

Koberce

Koberce

Koberce sú už od dávnych čias súčasťou nášho života a ozdobou našich interiérov. Naši predkovia ich často krát používali aj na zdobenie stien v podobe ozdobných gobelínov a deti sme často krát uspávali rozprávkami o Aladinovi a lietajúcom koberci. Ako vidíte koberce sú s nami už od dávnych čias a ich prítomnosť stále pretrváva.

koberce do spalne

Už naši prarodiča vedeli ako kvalitne vyrobiť veľmi elegantné koberce, ktorých životnosť pretrváva aj do dnešných čias. Celkový dopyt po kobercoch viedol k vytvoreniu veľkých tkáčskych dielní rozšírených po celom svete.

Napriek tomu, že sa koberce vyrábajú takmer v každej krajine poprednými dodávateľmi kobercov sú India, Irak, Čína, Nepál a Turecko.

Koberce sa vyrábajú z rôznych vysoko kvalitných materiálov ako je vlna, hodváb, bavlna, alebo aj akryl. Práve z týchto materiálov sa vyrábajú, či už ručne, alebo celkovým strojovým spracovaním.

koberec do obývačky

koberec do obývačky

Vďaka širokej škále farieb a použitého materiálu si tak môžete svoj interiér veľmi jednoducho zladiť s vaším novým kobercom podľa vaši predstáv a ľubovoľnej farebnej kombinácií.

Elegantné koberce sa hodia, či už do pracovní, administratívnych priestorov, ale dokážu veľmi vkusne a elegantne oživiť aj interiér vášho domova.

Pre elegantné doplnenie administratívnych priestorov a kancelárií sa odporúča použiť metrážne koberce, ktoré dokonale pokryjú požadovaný priestor a esteticky doplnia priestor vašej kancelárie.

Do interiéru bytu, alebo domu sa odporúčajú použiť kusové koberce, ktoré sú veľmi obľúbeným doplnkom. Vďaka širokej farebnej a rozmerovej škále ich veľmi jednoducho zladíte s tapetami, alebo nábytkom vo vašom interiéry.

Pokiaľ sa pokúšate oživiť svoju chodbu, alebo prechodový priestor medzi izbami, tak v tom prípade sú behúne tým správnym riešením pre vás. Vďaka svojim rozmerom sú behúne veľmi elegantným doplnkom aj tých najmenších izieb.

moderné koberce

moderné koberce

Vyberte si aj vy koberce,  vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Oživte aj svoj domov a dodajte mu nádych luxusu a elegancie. Oslovte odborníka a vyberte si koberce podľa svojich predstáv.

“ Moderné koberce, Koberce online, kusove koberce, detske koberce, zatazovekoberce, online kobercekoberce online „

Ak sa rozhodujete pre kúpu koberca, mali by ste vedieť akej záťaži bude vystavený je to veľmi dôležitý faktor a na prvý pohľad často vyššia cena sa v konečnom dôsledku môže ukázať ako úspora finančných prostriedkov. Dôležitý je jeho účel, miesta kde sa koberec používa. Menej kvalitné koberce sú potom vyrobené z polypropylénovej priadze .

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok