You Are Here: Home » Interiér » Komody, vitríny a vešiakové skrine v rustikálnom štýle.

Komody, vitríny a vešiakové skrine v rustikálnom štýle.

Komody, vitríny a vešiakové skrine v rustikálnom štýle.

Komody, vitríny a vešiakové skrine v rustikálnom štýle. Každá izba v byte je zariadená základnými kusmi nábytku. V spálni to je posteľ, v obývačke sediaca súprava, v jedálni stôl, v kuchyni kuchynská linka. Ale okrem nich sú tu aj ďalšie kusy nábytku, ktoré vyplnia prázdne miesta v byte účelne a štýlovo. K takémuto nábytku patria komody, vitríny a vešiakové skrine. Najštýlovejšie sú vyrobené z masívneho dreva a opracované v rustikálnom štýle. Rustikálne komody sú veľmi obľúbené u mnohých ľudí.  Vynikajú svojím mohutným opracovaním. Sú veľmi praktické a ich výhodou je to, že ich možno umiestniť aj do moderného interiéru. Komody z masívu vyzerajú už na prvý pohľad luxusne a pri správnom ošetrovaní sú krásne aj po niekoľkých desiatkach rokov. Drevo si zachová lesk, tvrdosť, aj pevnosť.

Komody je možné umiestniť skoro do všetkých izieb, či už do obývacej izby, spálne, alebo postaviť do vstupnej chodby. Vyrábajú sa v mnohých dizajnoch, s dierkami, šuplíkmi, alebo kombinované. Šatníkové skrine vyrobené z masívu sú určené pre ľudí, ktorí chcú vlastniť nábytok, ktorý vydrží pekných pár rokov. Odkladacie priestory sú v byte rovnako dôležité, ako ktorýkoľvek iný kus nábytku, každý z nás potrebuje určitý priestor na odkladanie svojho oblečenia, alebo rôznych iných vecí. Vešiakové skrine sú určené do spální, detských izieb, alebo šatníkov a výhodou je to, že sa často vyrábajú na mieru.

Takto si veľkosť skrine môžete prispôsobiť podľa priestorových možností vo vašom byte. Vešiakové skrine sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a tak si môžete zakúpiť skrine v modernom štýle, alebo v rustikálnom vyhotovení. Lavička do kuchyne Vitríny sú nie len účelným úložným priestorom, ale taktiež sa dajú využiť na vystavenie predmetov, ktoré pre vás niečo znamenajú. Majú zvyčajne presklené dvierka a nájdete ich v modernom a rovnako aj v rustikálnom prevedení. Sú vhodné do spálni, jedálni, obývacích izieb, alebo predsiení. Viac aj na eshope – nabytokmirek.sk kvalitný nábytok priamo od výrobcu

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok