You Are Here: Home » Nábytok » Moderný nábytok » Komody do spálne

Komody do spálne

Komody do spálne

Komody do každej miestnosti

 

Moderné komody sú veľmi praktickým kusom nábytku do každej miestnosti v byte, alebo dome. Hodia sa do spální, obývačiek, jedální, či predsiení. Jednoducho si v každej izbe dokážu nájsť svoje uplatnenie. Komoda by sa dala charakterizovať ako nižší kus nábytku skriňového typu s dvierkami, alebo zásuvkami. Komoda je skvelou možnosťou, ako rozšíriť úložný priestor v byte.

Medzi najobľúbenejšie komody patria komody vyrobené z dreveného masívu. Predstavujú pevnosť, stálosť a jednoduchosť. Komody vyrobené z masívu dokážu svojim opracovaním zaujať skutočne každého. Moderné komody z masívneho dreva svojim kvalitným a opracovaným dizajnom zapadnú do každej izby a prinesú so sebou nádych modernosti a luxusu. Rustikálne komody svojím bohatým zdobením zas pôsobia elegantne a klasicky.

Moderné komody

Moderné komody

Komody ponúkajú všestranné využitie. Komody vyriešia Vaše problémy s úložným priestorom. Do komody so zásuvkami si môžete uložiť akékoľvek veci, či už posteľnú bielizeň, oblečenie, dokumenty, alebo Vaše cennosti. Tieto komody sú vhodné najmä do spálni. Kombinované komody majú okrem zásuviek aj skrinku, ktorú je napríklad v obývačke možné využiť aj ako bar. Zásuvky v tomto prípade môžu poslúžiť na odkladanie pochutín, alebo prestierania. Komody okrem úložnej funkcie môžu slúžiť aj na umiestnenie dekorácií, ktoré oživujú Váš interiér. Z komody sa môže jednoducho stať aj podstavec pod televízor.

Komody pôsobia nerušivým dojmom, preto je jednoduché ich umiestniť kdekoľvek v byte. Komody z dreveného masívu sú pevné, vyrobené z kvalitného dreva, vďaka čomu vydržia slúžiť mnoho rokov. Dizajn každej komody je iný. Komody sa vyrábajú s nôžkami, môžu byť umiestnené na podnoži, alebo na podstavci.Či už je komoda na akomkoľvek podstavci, v modernom, alebo rustikálnom štýle, vyvoláva nadčasový dojem, vďaka ktorému bude Váš byt pôsobiť štýlovo.

Kvalitný eshop nabytokmirek.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok