You Are Here: Home » Kupeľňa » Kúpeľňa ako wellness

Kúpeľňa ako wellness

Kúpeľňa ako wellness

Všetko pre to, aby bola vaša kúpeľňa zároveň vaším wellness

Z vlastných skúsenosti viem, že pri zriaďovaní priestoru, a to predovšetkým kúpeľne, je dôležitý nápad a priestorové riešenie. Toto miesto by malo byť miestom relaxu a oddychu. Predstavte si wellness po náročnom dni plnom každodenných povinností. Krásna predstava. Nehovoriac o tom, ak si navyše predstavíme to, že môžeme mať wellness priamo v našej kúpeľni. Zabudnite na fádnu kúpeľňu bez života, vytvorte si modernú kúpeľňu, ktorá bude pastvou pre oči a oddychom pre vaše telo.

Moderná a nadčasová kúpeľňa

Moderné kúpeľne podliehajú trendu a zmyslu pre detail. Je preto dôležité, aký typ dlažby a obkladu zvolíme, ak chceme docieliť príjemnú estetiku a skvelý dojem tohto priestoru. Nevhodne premyslená dispozícia a kombinácia farieb môže spôsobiť totálny chaos a odrádzajúci dojem.

Ak hľadať kvalitné a dizajnové riešenia pre dlažby a obklady, kúpeľové štúdio Tarchi je vždy k dispozícií. Široká škála prvotriednych dlažieb, ktoré vás očaria aj svojim dizajnom sú ponúkané pre rôzne typy priestorov, a to nielen pre Vašu kúpeľňu .

3D návrh

Stavte na odbornú pomoc a nechajte si vypracovať 3D návrh Vašej budúcej kúpeľne. Tieto návrhy sú vhodné pre kohokoľvek z nás a môžu nám ušetriť množstvo času, práce a najmä peňazí. Na základe finančných možností každého zákazníka, bude vypracovaný návrh, a to doslova na mieru.

Správna voľba dlažby a obkladu

Nezáleží na tom, či je naša kúpeľňa malá alebo obrovská. Správnou voľbou kúpeľňových obkladov,  môžeme docieliť efekt pompéznej kúpeľne aj z úplne miniatúrneho priestoru. Na to, aby bola kúpeľňa vkusná a zároveň nadčasová, musí aj tak vyzerať a plniť svoj účel.

 

Kúpeľňové štúdio Tarchi ponúka na výber množstvo špičkových talianskych obkladov, dizajnových obkladov a dlažieb. Asistencia odborníkov pri dispozičnom riešení kúpeľne pomáha nejednému zákazníkovi pri správnom umiestnení vane, nábytku, umývadla a ďalších kúpeľňových prvkov. Len dobre riešená dizajnová kúpeľňa, môže byť miestom oddychu pre každého z nás.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok