You Are Here: Home » Nábytok » Kvalitná manželská posteľ

Kvalitná manželská posteľ

Kvalitná manželská posteľ

Kvalitná manželská posteľ

Najdôležitejším nábytkom v spálni je posteľ. Vyberte si manželské postele z masívu z našej širokej ponuky. Už viac ako 15 rokov pre vás vyrábame a predávame kvalitné manželské postele. Špecializujeme sa na moderné manželské postele výhradne z dreva. Rovnako u nás nájdete aj komplety manželskej postele s úložným priestorom. Využite teraz mega akciu na brezové masívne postele manželské. Naše postele slúžia na pohodlný spánok a poskytnú vám znamenitý relax. V prípade potreby vieme vyrobiť moderné dubové manželské postele aj na mieru. Ako výrobca Vám dáme k posteli rošt ZADARMO. Aký rozmer postele z masívu si vybrať ?

čalúnené manželské postele MIREK spĺňajú najvyššie štandardy kvality

Pri výbere postele do vašej spálne je nie len rozhodujúci dizajn, materiál a prevedenie výrobku ale hlavne jeho rozmery. Práve pri výbere správnej šírky postele platí jednoduché pravidlo. Pokiaľ Vám veľkosť vašej spálne výber väčšej postele, vyberte si práve takúto.  Nezabúdajte ale že celkový rozmer postele bude väčší o rám a konštrukciu výrobku. Takisto odporúčame nechať priestor na uloženie nočných stolíkov, prípade ak máte vedľa postele skriňu dostatok miesta na prechod a manipuláciu. Ak si to neviete predstaviť pred kúpou si môžete na mieste ohraničiť kartónom budúce veľkosť a ľahko tak získate predstavu o finálnom rozložení. 

Štandardné rozmery manželských postelí su:

140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Je dôležitý úložný priestor pri posteli z masívu ?

Máte obavu s nedostatku úložného priestoru ? Nemusíte sa toho báť. V našej ponuke nájdete široký výber posteli z masívu s úložným priestorom.  Medzi naše najpredávanejšie modeli patri model Júlia, ktorý ma jednoduché šuplíky , ktoré sa vysúvajú z boku postele. Podobne sú riešené aj postele z trámov modeli Matúš, Anika, Stockholm a ďalšie.
Medzi mimoriadne populárne riešenie patria aj postele, ktoré majú úložný priestor pod celou častou postele a úložný box sa otvára v prednej časti, teda nepotrebujete takmer žiaden priestor na manipuláciu.

žltá čalúnená manželská posteľ 

Farba postele z masívu, akú si vybrať ?

Medzi dôležitý fakt patri výber a celkové zladenie interiéru vašej spálne. Už na začiatku by sme mali vedieť či chceme mať spálňu v svetlých odtieňoch ( bielej, krémovej, pieskovej, vanilkovej ) alebo naopak tmavých farbách ( modrá, zelená, antracitová, hnedá ). Odporúčame práve začať výberom farby stien a následne si k tomu vhodne vybrať postele, skrine a komody. Veľkou výhodou prírodných posteli z masívu je ich univerzálnosť. Kde dubovú postele v prírodnom odtiene dokážete ladiť do každej škále farieb a zaručene nič tak nepokazíte. Vhodnou kombináciou je potom príklad doplniť záves v približné  farby postele, kedy získate pocit celku.

ESHOP – kvalitný nábytok z másivu

SK – https://www.nabytokmirek.sk/
CZ – https://www.nabytekmirek.cz/
AT – https://www.moebelmirek.at/
PL – https://www.meblemirek.pl/
HU – https://www.butormirek.hu/

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok