You Are Here: Home » Stavba » Krby a vykurovanie » Kvalitne kominy

Kvalitne kominy

Kvalitne kominy

Kvalitné komíny. Aké sú ich charakteristiky?

Plánujete kúpu komínového systému? Majte teda na pamäti, že komíny si nevyberáte na rok – dva. V ideálnom prípade ich kupujete na celý život! Preto je nutné staviť na kvalitu a nepozerať sa len na to, aby sme zaplatili čo najmenej. Ak vám na kvalite, ale tiež na primeranej cene záleží, stavte na komíny od kominyzop.sk. Tie spĺňajú všetky požiadavky, ktoré sú pre kvalitné komínové systémy samozrejmosťou. Aké?

  1. Bezpečnosť

Komíny od kominyzop.sk spĺňajú všetky bezpečnostné normy, ktoré stanovuje slovenská legislatíva vo Vyhláške č. 401/2007 Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Samozrejmosťou je vysoká kvalita jednotlivých častí komínového systému, a to od spojovacích dielov, až po komínové rúry.

  1. Dlhá životnosť

Pre tieto komíny je samozrejmosťou tiež dlhá životnosť. O tom, že sa nejedná o nekvalitné produkty, svedčí aj nadštandardná záruka. Na komíny sa vzťahuje tridsaťročná záruka. Jadro všetkých komínov ZOP tvoria len tie najkvalitnejšie nemecké šamotové vložky. Samozrejmosťou sú napríklad aj plynotesné dvierka, ktoré sú podmienkou k revízii komínov. Ďalším potvrdením kvality je tiež certifikát Technického skúšobného ústavu stavebného v Bratislave ku každému komínovému systému ZOP.

  1. Vynikajúci výkon

Aká požiadavka je kladená na komín, pokiaľ ide o jeho výkon? Samozrejme, aby mal najmä dobrý ťah. Aby mal komín dobrý ťah a aby pracoval tak, ako má, musí byť v prvom rade vhodne zvolený a správne vystavaný. V prípade, že si s týmto nedokážete poradiť, od kominyzop.sk získate odborné poradenstvo pri výstavbe komína, ale tiež kompletný servis a návrh vášho komína. Aby ste mohli byť s komínom a jeho výkonom maximálne spokojný.

  1. Primeraná investícia

Od investície ľudia spravidla očakávajú, že sa im vráti. Platí to samozrejme aj v tomto prípade. Ceny komínov ZOP nie sú prehnané. Naopak, sú primerané ich kvalite.

  1. Jednoduchá montáž

Komínové systémy ZOP sú dodávané tak, že všetky ich časti do seba ideálne zapadajú. Vďaka tomu je montáž komínov doslova zábavou a zvládne ich každý domáci majster.

Ak si teda zvolíte komíny od kominyzop.sk, môžete si byť istý, že budú spĺňať všetky tieto charakteristiky. Rátať tak môžete nielen s jednoduchou inštaláciou, ale aj jednoduchým a najmä bezpečným užívaním týchto komínov.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok