You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Manželské postele » Manželské postele MIREK

Manželské postele MIREK

Manželské postele MIREK

Pri rozhodovaní o kúpe novej manželskej postele máme vždy najdôležitejší cieľ – vyberáme tú najlepšiu kvalitu. Nechceme predsa za dva roky posteľ meniť, pretože by sme museli znovu investovať ďalšie náklady. Nákup novej postele sa preto považuje za dlhodobejšiu investíciu. Po našej vysnívané posteli budeme požadovať, aby bola vzhľadovo pekná , trvanlivá, odolná mechanickému  poškodeniu a cenovo na prijateľnej úrovni.

Zaobstarať si takú posteľ by bolo skrátka ideálne. Mnoho ľudí si môže myslieť, že takéto požiadavky nie sú reálne, ale našťastie sa mýlia. Ak sa zameriame na súčasne vyrábané drevené postele z masívu, zistíme, že majú všetky spomínané výhody a ešte oveľa viac.

Prečo si zaobstarať drevenú manželskú posteľ?

Drevené postele sú u nás všeobecne veľmi populárne. Ak totiž spojíme jedinečné vlastnosti prírodného dreva a kvalitné dielenské spracovanie – dostaneme skrátka perfektnú posteľ.

Záujem o drevené postele z masívu má korene v ľudskej histórii po celé stáročia. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu prináša drevený nábytok závan čerstvého vzduchu do každého interiéru. Pokiaľ si do vašej spálne zaobstaráte drevenú posteľ, môžete pocítiť prírodu aj vo veľkomeste.

Drevo je 100% prírodný materiál, ktorý nie je škodlivý zdraviu a má tiež antialergické vlastnosti prinášajúce úľavu ľuďom bojujúcich s alergiami. Vyššie uvedené vlastnosti sú bezpochyby veľmi dôležité a hovoria jednoznačne v prospech masívnych manželských postelí.

Drevená manželská posteľ

Drevená manželská posteľ

Z akého dreva postele z masívu vyrábame?

Medzi najpredávanejšie modely patria postele z duba, teda z veľmi pevného a tvrdého dreva. Dubové postele sú zárukou jedinečnej pevnosti a odolnosti. Kúpou postele z dubového dreva si môžete byť istí, že vám bude slúžiť po mnoho rokov.  Môžete si vybrať z rozmerov 160×200 cm, 180×200 cm alebo 200×200 cm.

Drevo, ktoré sa používa na výrobu postelí z masívu je vždy starostlivo vyberané a kontrolované. Ak sú vaše finančné možnosti obmedzené, odporúčame vybrať manželskú posteľ zo smreku, borovice alebo brezy. Brezové manželské postele navyše ponúkame s možnosťou úpravy rozmerov. Tieto materiály majú svetlý vzhľad a krásnu kresbu, sú však menej odolné mechanickému poškodeniu.

Prečo drevené manželské postele od Nábytku Mirek?

Existuje mnoho malých a veľkých spoločností na trhu, ktoré vyrábajú masívne drevené postele. Je vždy dôležité vybrať správnu značku, pretože nie každý výrobca má rovnakú kvalitu. V ponuke našich produktov, nájdete len drevené postele, pre ktoré je zaručená najvyššia kvalita. Naša spoločnosť zamestnáva len kvalifikovaných odborníkov, ktorí používajú najnovšie technológie a zariadenia. To všetko s cieľom zaručiť zákazníkovi najvyššiu kvalitu drevených postelí vyrobených z masívneho dreva.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok