You Are Here: Home » manželské postele

manželské postele

manželské postele

manželské postele

Manželské postele z masívu pre ľudí ktorým záleží na kvalitne ich spánku . Pevné postele sú základom vašej dobrej nálady , spánok je to čo každého z nás ovplyvňuje . Ak vám posteľ v noci vŕzga alebo vydáva nepríjemný zvuk je len otázkou času kedy sa váš spánok oslabí a vy sa budete preberať unavený . Doprajte svojmu telu po celom dni relax ktorý si zaslúži základom ktorého je kvalitný matrac a pevná posteľ . Výroba postelí na mieru sa stala domenou našej firmy , klient si môže prispôsobiť ako šírku tak aj výšku a dĺžku postele .
Vyrábame postele jedno lôžka , manželské postele , francúzske postele aj aj kráľovské postele . Obľúbené su u nás klasické borovicové postele ale aj moderné postele z brezy . Súčasťou každej našej postele je rošt , nočný stolík je už voľba ktorá je na vás . Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý do 10 minút . Naše postele nesú garanciu a kvalitu za ktorou stojí viac ako 10 ročný vývoj a 15 000 klientov v Európe .
Váš zdravý spánok je podmienení aj kvalitným matracom , v našej ponuke je viac variant od lacnejšieho matracu po drahší . Náš tip kvalitný matrac estrela lux . Vhdoný pre brezové postele L 5 alebo L 6 .

K zdravému spánku prispieva aj kvalitná manželská posteľ

Na zdravý spánok má vplyv mnoho faktorov. Medzi tie základné patrí prostredie v ktorom spávate, matrac, ktorú využívate a samozrejme aj samotná posteľ. Zdravý spánok je dôležitý. Ak spíte dobre, tak aj rána sú hneď o čosi krajšie. Ak však máte so spánkom problémy, nemôžete zaspať a prehadzujete sa, tak rána nebudú príjemné. Prebudíte sa dolámaný a neodpočinutý. Čo spraviť, aby ste sa takej situácii vyhli? Odpoveď je jednoduchá. Stačí si zaobstarať novú kvalitnú manželskú posteľ s dobrým matracom.

Základom kvalitného spánku je vlastniť kvalitnú manželskú posteľ. Manželské postele, ktoré pozitívne prispejú ku kvalite spánku sú pohodlné, pevné a dostatočne veľké na to, aby poskytli dostatok priestoru dvom osobám. Manželské postele musia spĺňať množstvo podmienok. Medzi tie základné patria rozmerové požiadavky, tvar lôžka, ľahká údržba postelí a samozrejme aj zdravotná neškodnosť použitých materiálov.

Rozmery manželských postelí sa odvodzujú predovšetkým od fyzických daností ľudí, ktorí spolu lôžko zdieľajú. Potrebnú dĺžku postele zistíme tak, že k výške postavy pripočítame 25-30 centimetrov. Podstatná je aj výška manželských postelí. Pre starších ľudí sú vyhovujúce vyššie postele, pretože je z nich jednoduchšie vstať. Taktiež je potrebné manželskú posteľ správne umiestniť. Manželské postele nepatria pod okná, k dverám ani nikam, kde vzniká prievan.

Niekedy sa vravelo, že čím je matrac tvrdší, tým lepšie. Ale nie je to celkom pravda. Nie je dobré spávať na veľmi tvrdom matraci, ale samozrejme ani nie na príliš mäkkom. Výber je samozrejme na Vás, ale najlepší je taký, ktorý dokáže zabezpečiť správnu polohu chrbtice. Dobrý matrac však musí správne regulovať teplotu, byť priedušný, pružný a musí sa vedieť prispôsobiť ľudskému telu. Pred spánkom si v spálni kvalitne vyvetrajte. Vpustíte tak do spálne čerstvý vzduch a aj Vaša manželská posteľ sa zbaví nepotrebnej vlhkosti, ktorá by mohla viesť ku vzniku plesní.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok