You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Obývacie steny » Moderné obývacie steny do Vašej obývačky

Moderné obývacie steny do Vašej obývačky

Moderné obývacie steny do Vašej obývačky

 

Obývacie steny do Vašej obývačky

 

Je pravidlom, že obývacia izba by mala vyzerať dobre, príjemne, takpovediac vítajúco. Do obývačky pozývame svoju rodinu, priateľov a sami v nej trávime množstvo voľného času. To je jedným z dôvodov, prečo chceme, aby naša obývačka vyzerala čo najlepšie.

Obývacia stena

K základným kusom nábytku v obývačke patrí samozrejme pohovka, kreslá, konferenčný stolík a samozrejme aj obývacia stena. Súčasné trendy v bývaní a v nábytku sú úplne jasné – minimalizmus nadovšetko. Veľké obývacie steny, ktoré zaberali priestor od podlahy až po strop sú už minulosťou. Obývacie izby s veľkými obývacími stenami môžu pôsobiť veľmi stiesňujúco, preplneným dojmom.

Ako vykladať obývaciu stenu ?

Komponenty obývacích stien sa vyznačujú čistými a rovnými líniami. Pôsobia veľmi vkusne a samozrejme aj elegantne. Moderné obývacie steny sa vyznačujú priestrannosťou, vzdušnosťou, sú účelné, a už na prvý pohľad vyzerajú veľmi dobre. Výhodou moderných obývacích stien je, že sa vyrábajú v rôznych farebných vyhotoveniach. Už dávno nie je nutné, aby obývacia stena bola len v odtieňoch dreva. Farby ako biela, krémová, alebo čierna sú veľmi obľúbené. Avšak do módy prichádzajú aj výrazné farby, napríklad červená, alebo fialová. Častokrát sa obývacie steny z dreva dopĺňajú o kovové, alebo sklené časti.

Moderné obývacie steny

Moderné obývacie steny pozostávajú zo skriniek, ktoré sú položené na podlahe a z tých, ktoré sa pripevňujú na stenu. Spodné skrinky sú mohutnejšie a poskytujú dostatok úložného priestoru. Vrchné skrinky, alebo police sú rozmerovo menšie, ale rovnako poskytujú dostatok priestoru na uloženie maličkostí, rôznych bytových doplnkov, rámov s fotkami, alebo na uloženie rôznych iných pamiatkových predmetov. Neraz bývajú závesné skrinky osvetlené a tak počas večerov dotvárajú príjemnú atmosféru.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok