You Are Here: Home » Interiér » Moderné tapety

Moderné tapety

Moderné tapety

 

Tapety do každej modernej izby

 

Už Vás nebavia nudné steny? Túžite po rôznych vzoroch a ornamentoch nie len na obrazoch? Tak skúste staviť na tapety a výsledok Vás určite veľmi milo prekvapí. Tapety na stenách dokážu oživiť každú izbu. Dodajú jej nevídaný šmrnc a veľmi moderný vzhľad, napriek tomu, že tapety sa na steny využívajú už mnoho rokov.

Tapety v minulosti boli veľmi obľúbenou dekoráciou a v súčasnosti prežívajú svoj veľký boom. Dokážu až neuveriteľne zmeniť vzhľad celej miestnosti. Tapety prinesú do Vášho bytu nevídanú zmenu. Ak si vyberiete vhodné tapety, ktoré budú ladiť s nábytkom a inými bytovými doplnkami, vytvoríte si očarujúci interiér, ktorý Vám budú priatelia určite závidieť. Treba mať len ten správny cit a siahnuť po kvalitných tapetách v dobrom odtieni, alebo s vhodným vzorom.

Tapety poznáme jednovrstvové, dvojvrstvové, textilné, štruktúrované, alebo vinylové. Možno ich rozdeliť aj na tapety, ktoré sa utierajú a na tapety, ktoré je možné aj umývať. Každý deň sa vyrábajú nové a nové tapety so stále novými a modernejšími vzormi. V súčasnosti sa tapety vyrábajú v skutočne vysokej kvalite, tak sa nemusíte báť, že sa po pár týždňoch začnú odlepovať, alebo strácať farbu. Tapety vyrábajú rôzne firmy, v rôznych vzoroch a motívoch a výber je len a len na Vás. Sú opäť moderné a trendové a dodajú Vašim izbám neopakovateľný vzhľad a príjemnú atmosféru.

Pri tapetách častokrát nastáva problém s ich nalepením. Pri nesprávnom postupe lepenia môžu vznikať vzduchové bubliny. Existuje viac druhov tapiet, ale pri všetkých sa orientuje predovšetkým podľa návodu pribaleného od výrobcu. Na návode nájdete popis lepenia a tiež zistíte, aké lepidlo je práve pre Vaše tapety vhodné.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok