You Are Here: Home » Stavba » Stavba

Stavba

Stavba

Zatepľovanie domu, termostatická hlavica, aku skrutkovač.

Zatepľovanie domov je v dnešnej dobe veľmi rozšírené. Zabraňuje nežiaducemu úniku tepla a energie do exteriéru. Okrem iného zateplenie domu  dokáže odstrániť aj nežiaduce plesne zo studených kútov, a tak isto dokáže aj odstrániť zatekanie v okolí okien. Je mnoho spôsobov na zatepľovanie domov no najznámejšie sú formou polystyrénových platí alebo platne z minerálnej vaty. Tieto varianty sa používajú na zateplenie vonkajšej fasády a upevňované sú lepením a pomocou rozperných  hmoždiniek. Záverečná vrstva pozostáva z vrstvy vystuženej omietky a na záver vzhľad doladíte pomocou tenkovrstvej omietky. Oslovte odborníkov  a zateplite svoj domov.

Termostatická hlavica je veľmi účinným nástrojom pre zlepšenie kvality regulácie teploty vzduchu v budovách. Termostatická hlavica spolu s termostatickým ventilom je schopná regulovať teplotu vo svojom okolí. Úlohou termostatickej hlavice je pomocou snímacieho elementu udržiavať vami zvolenú teplotu vo vašej miestnosti. V prípade zvýšenia teploty vzduchu, snímací element v termostatickej hlavici sa rozpína a následne priškrtí prívod vody do radiátora. V opačnom prípade, čiže ak teplota klesne, snímací element sa stlačí, čo následne otvorí termostatický ventil. Korigujte aj vy svoje teplo a ušetrite. Termostatická hlavica vám zaručene pomôže.

Aku skrutkovač predstavuje široký sortiment akumulátorového náradia, ktoré dnes už nesmie chýbať u žiadneho domáceho kutila. Už je koniec nedotiahnutým skrutkám, alebo akýmkoľvek problémom pri uvoľňovaní skrutiek. Aku skrutkovač vďaka vysokovýkonným akumulátorovým článkom dokáže zvládať extrémne zaťaženie a pri tom je veľmi šetrný na energiu. Aku skrutkovač sa už dlho pýši svojou dlhou životnosťou a nejeden majster si pochvaľoval jeho ergonomický tvar a jednoduché ovládanie. Ušetrite čas a nevyvíjajte námahu pri skrutkovaní . Aku skrutkovač je  tou správnou voľbou.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok