You Are Here: Home » Nábytok » Nábytok z masívu » Nábytok do obývačky z masívneho dreva

Nábytok do obývačky z masívneho dreva

Nábytok do obývačky z masívneho dreva

Nábytok do obývačky z masívneho dreva – Ten si zamilujete

Nábytok do obývačky z masívneho dreva  je kobináciou kvality, prírodzenej krásy a praktických vlastnosti  a originality.  A vďaka nadčasovému dizajnu a elegancii  vytvára  prestížnu a prirodzenú atmosféru vo Vašom interiéri.

Masívny nábytok do obývačky  je klasika vyrábaná  z Dubu, Buku alebo Borovice. Tieto dreviny sú pevné, robustné, ekologické  a kvalitné.  Aj vďaka týmto a ďalším úžitkovým vlastnostiam, vydrží nábytok do obývačky  slúžiť  mnohé roky a bude oceniteľným dedičstvom  aj pre  budúce generácie.

Čo obsahuje nábytok do obývačky

Dubový nábytok do obývačky

Dubový nábytok do obývačky

 

Mnoho obývacích izieb je k dispozícii ako séria nábytku, v ktorej sú jednotlivé komponenty.  Dopĺňajú Sú vyrobené v  rovnakom dizajne,  farebne koordinované a navzájom sa funkčne doplňujú.

Nábytok do obývačky pozostáva z obývacej steny v kombinácii s vitrínami alebo komodami, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru alebo priestor pre  dekorácie či porcelán. Oproti je zvyčajne  umiestnená pohovka  a kreslá, ktoré poskytujú pohodlné sedenie a neobmedzený výhľad na televíziu.  Mnohé sú vybavené i  úložným a spacím Konferenčný stolík slúži na praktické účely (napr. Odkladnie ovládača od TV) no zároveň je to dizajnový kúsok, ktorý prepája  sedačku s ostatnými  elementmi  masívneho nábytku.

 

Prečo nábytok do obývačky od firmy Nábytok Mirek

 

  • Nábytok do obývačky z našej ponuky je vyrobený z pravého masívu. Garantuje Vám krásu,  estetický i praktický dizajn, čisté línie, nadčasový dizajn a , Jednotlivé prvky zostavy, si môžete zakúpiť samostatne a vyskladať si tak nábytok do obývačky podľa Vašej fantázie a predstáv alebo vo vytvorených zostavách v jednotlivých kolekciách nábytku ( Boston, Bozen, Alexandra…)

 

  • Nábytok do  obývačky z masívneho dreva  od firmy Nábytok Mirek  vytvára správnu atmosféru a exkluzívný priestor  v obývacej izbe, aby ste sa Vy,  Vaša rodina, priatelia  a hostia  cítili dobre.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok