You Are Here: Home » Nábytok » Rustikálny drevený nábytok do jedálne

Rustikálny drevený nábytok do jedálne

Rustikálny drevený nábytok do jedálne

Masív do kuchyne, aj do jedálne.

Ako si vychutnať dobré jedlo? No predsa pri kvalitnom jedálenskom stole.
Vybrať si kvalitný jedálensky set môže byť pre mnohých ľudí značnou komplikáciou. Nábytkové štúdia a predajcovia nábytku ponúkajú v súčasnosti široké spektrum jedálenských zostáv, stolov a stoličiek, vyrobených z rôznych materiálov, v rozličných vyhotoveniach a v exkluzívnych dizajnoch. Ako sa medzi toľkými ponukami zorientovať? Ak nemáte chuť prechádzať ponuky výrobcov, hodnotiť, čo je moderné a čo nie, stavte na klasiku. Za klasiku sa u jedálenských zostáv považuje stôl a stoličky vyrobené z masívneho dreva.

Drevo do kuchyne

Masívne drevo je na výrobu nábytku snáď tým najvhodnejším materiálom. Stoly a stoličky sa z dreva vyrábajú už od nepamäti. Masív poskytuje neskutočne mnoho výhod, drevo je krásne, voňavé, dá sa sním jednoducho pracovať, je pevné a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vďaka tomu si môžete byť istí, že nábytok z masívu Vám bude slúžiť celé desaťročia.

Stoly a stoličky z dreva

Masívne stoly a stoličky pôsobia mohutne, sú pevné a môžete si ich zabezpečiť v rôznych dizajnoch. Ak uprednostňujete moderný nábytok, zaobstarajte si stôl s jednoduchými a čistými líniami, ktorý pôsobí sviežo a vynikne v každej jedálni, alebo v kuchyni. Ak máte radi starožitný nábytok, zaobstarajte si stoly a stoličky napríklad v rustikálnom štýle. Rustikálny štýl sa vyznačuje mohutnosťou, pevnosťou a bohatým zdobením. Nohy stola, aj stoličiek bývajú točené, operadlá na stoličkách zdobené, sedáky čalúnené.

U masívnych stolov a stoličiek je veľkou výhodou to, že je často možné si ich nechať vyhotoviť na mieru. Stoly si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, môžete si zvoliť taký počet stoličiek, aký Vám vyhovuje a dokonca si môžete vybrať aj farbu nábytku. Obľúbené sú stoly a stoličky v prírodnom odtieni dreva, ale prípadným namorením je možné ich odtieň zmeniť na tmavší. U rustikálneho nábytku sa častokrát stretávame s bielou farbou.

Viac nájdete v kavlitnom eshope s nábytkom nabytokmirek.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok