You Are Here: Home » Nábytok » Nábytok v modernom šate

Nábytok v modernom šate

Nábytok v modernom šate

Nábytok v modernom šate

Ak sa povie moderný nábytok, skoro všetci si predstavíme dizajnérske kúsky moderných návrhárov, plastové, alebo vyrobené z kovu. Tie však pôsobia chladne a nedokážu navodiť taký pocit pokoja, pohody a príjemnej atmosféry, ako v nás vyvolá nábytok z prírodných materiálov. Ale mali by sme vedieť, že pojem “moderný nábytok“, označuje nábytok s jednoduchými a čistými líniami, kvalitný a už na prvý pohľad vyvolávajúci dojem modernosti a súčasnosti.

Práve teraz nastala pre Vás tá správna chvíľa na renováciu svojho bytu. Vymeňte svoj starý ošúchaný a už dávno nie moderný nábytok, za krajší, účelnejší a kvalitný, ktorý Vám urobí radosť. Nie je nič jednoduchšie, ako vymeniť starý nábytok, za nový.

Moderný nábytok prestavuje v súčasnosti akýsi súlad s prírodou. Na jeho výrobu sa nepoužívajú nekvalitné materiály, opracované chemickými látkami, ktoré škodia nášmu zdraviu, ani prírode. Hlavným znakom moderného bývania je nábytok čistých línii, ktorý je v prvom rade ekologický a vyniká eleganciou.

Medzi najkvalitnejší moderný nábytok patrí ten, ktorý bol vyhotovený z dreveného masívu. Moderný nábytok z masívu je veľmi obľúbený u všetkých, ktorí dávajú prednosť kvalite a luxusu pri zariaďovaní svojho domova. Nábytok z masívu sa považuje za nadčasový, vydrží veľa rokov a nestráca na kvalite. Z masívu sa vyrábajú takmer všetky kusy nábytku, od postelí a nábytku do spálni, cez komody a vitríny, až po jedálenské stoly a stoličky tej najvyššej kvality a dokonalého opracovania.

tv komoda

tv komoda

Na výrobu sa využíva smrek, dub, buk, jelša, ale aj orech, či čerešňové drevo. Možnosti sú neobmedzené a nábytok z masívu púta na seba pozornosť už na prvý pohľad. Masív vyniká svojou pevnosťou, tvrdosťou a odolnosťou a preto si zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho rokov.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok