You Are Here: Home » Nábytok » Borovicový nábytok » Nábytok z masívu

Nábytok z masívu

Nábytok z masívu

Borovicový nábytok

Najmä tmavé bytové chodby rozjasní svetlá borovicová komoda. Už pri vstupe do svojho obydlia váš tak poteší závan prírodnej čistoty.

Nábytok z masívu, ktorý má v ponuke výrobca dreveného nábytku www.nabytokmirek.sk je totiž ekologický a zdravotne nezávadný.

Neobsahuje teda škodlivé chemikálie, ktoré do ovzdušia vypúšťa napríklad nábytok z drevotriesky.

Čistotu dreveného nábytku z masívu tak oceníte najmä v spálni, kde spíte minimálne 6 hodín denne. Vďaka prírodným eko-lakom viac nemusíte vdýchavať zdraviu škodlivé látky, ale môžete spať absolútne bezpečne. Rovnaké pohodlie môžete vďaka borovicovému nábytku od výrobcu  Nábytok Mirek dopriať aj svojim ratolestiam a vybaviť ich detské izby zdravotne nezávadnou posteľou, písacím stolom, komodou aj skriňou.

Nábytok z borovicového masívu si nájde svoje uplatnenie aj vo vašich obývačkách, jedálňach, pracovniach aj kuchyniach.

Nábytok Mirek ponúka tri obľúbené kolekcie borovicového nábytku, z ktorých si určite každý vyberie svoj vlastný štýl.

Kolekcia Klasik obsahuje klasické borovicové tóny v tradičných prevedeniach kombinované miestami až s chatárskym či vidieckym štýlom, ktorým si radi zariaďujú svoje domácnosti aj ľudia žijúci v panelákoch.

Kolekcia Modern, ako už prezrádza aj samotný názov, obsahuje borovicový nábytok v modernom dizajne. Jeho typickými črtami sú jednoduché a čisté línie, ktoré sa v každom modernom bývaní priam žiadajú.

Ak hľadáte niečo medzi tým, prezrite si nábytok z kolekcie Luss. Borovicový nábytok z tejto kolekcie skombinoval najobľúbenejšie vlastnosti z tradičných aj moderných štýlov a vytvoril tak vlastný nezameniteľný a vydarený dizajn.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok