You Are Here: Home » Stavba » Náradie bez ktorého to neide

Náradie bez ktorého to neide

Náradie bez ktorého to neide

Súčasný trh ponúka vane rôznych typov a tvarov, z rozličných materiálov a s viacerými funkciami, čím vznikajú mnohé možnosti a kombinácie pri zariaďovaní kúpeľne. Klasická vaňa sa hodí do miestnosti v tvare obdĺžnika a zaberie plochu asi 1,5 m2. Rohová vaňa je vhodná najmä do miestnosti so štvorcovým pôdorysom a zaberie plochu približne 2 m2. Rohové vane sa vyrábajú v dvoch prevedeniach: symetrické a asymetrické. Symetrické vane sa hodia skôr do väčších a priestrannejších kúpeľní. Asymetrické vane si nájdu miesto aj v menšej miestnosti, pretože sa svojimi netypickým tvarmi dokážu prispôsobiť rôznym priestorovým možnostiam.  Svojej obľube a stále väčšej žiadanosti sa tešia aj hydromasážne vane s terapeuticko-relaxačnými účinkami.

Žumpa je podzemná vodotesná nádrž bez odtoku, ktorá zadržiava splaškové vody z príbytkov. Jej obsah musí byť pravidelne odstraňovaný fekálnym vozidlom. Žumpu je možné použiť tam, kde nie je vybudovaná verejná kanalizácia. Výrobcovia ponúkajú nádoby viacerých tvarov, veľkostí a z rôznych materiálov. Žumpy sa vyrábajú uzatvorené, prekryté vystuženým stropom so vstupným komínom, ktorý je uzavretý poklopom. Bývajú vybavené potrubím s koncovkou pre napojenie hadice fekálneho vozidla.

Fínska spoločnosť Fiskars ponúka široký sortiment špičkového ručného záhradného náradia Fiskars. Vďaka prvotriednej kvalite, využívaniu najmodernejších materiálov a do detailov prepracovanej ergonómii sa teší náradie fiskars  celosvetovej obľube. Veľmi oceňované sú ručné sekery a záhradné nožnice s unikátnym prevodovým mechanizmom. Fiskars vyrába aj bohatú ponuku kancelárskych potrieb, najmä nožníc a pýši sa prvenstvom vo výrobe nožníc s plastovými držadlami. Firma nezaostáva ani vo výrobe domácich potrieb. Ponúka širokú paletu hrncov, panvíc a príborov. Nože Fiskars patria k svetovej špičke medzi nožmi. Sú ergonomické a bezpečné pre každodenné používanie. Rukoväte majú nekĺzavý povrch a pohodlne sa držia v ruke. Čepeľ má vynikajúce ostrie a ľahko sa brúsi.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok