You Are Here: Home » Nehnuteľnosti » Nové bývanie v Bratislave

Nové bývanie v Bratislave

Nové bývanie v Bratislave

Nové bývanie v Bratislave je zase o niečo atraktívnejšie

Trh s realitami v Bratislave je pochopiteľne najživší na Slovensku. Počet ľudí, ktorí tu žijú, zabezpečuje, že sa neustále stavia, takže máte šancu na to, aby ste si našli krásne nové byty v podstate v každej lokalite mesta. Či už ide o predaj bytov, alebo ich prenájom, vaše šance na nové bývanie v novostavbe v Bratislave sú každým dňom zaujímavejšie. Objavte s nami vaše nevšedné možnosti.

mezonetove-byty-viktoria-kosicka-doas.sk

Uvažujete aj o mezonete? Je dokonalým kompromisom domu a bytu

Mezonetové byty majú svoje obrovské čaro, ktoré spočíva nielen vo väčšom priestore, ale aj v pocite, aký z nich sála. Uprostred rušného mesta sa cítite akoby ste boli v pokojnom priestrannom dome. Schody a veľké okná majú takúto moc. Mezonetové byty sú navyše veľmi praktické a vhodné pre rodinu alebo pár, ktorý si ju v blízkej dobe plánuje založiť. Ak je vo vašom pláne byt si kúpiť, investujte do niečoho, čo má čaro a dostatočný priestor. Je to vklad, ktorý sa vám vráti, či už plánujete v tomto byte dlhé roky bývať, alebo len začínate a idete do toho s vidinou, že ho aj rýchlo predáte. Priestranné, svetlé, dispozične dobre riešenéa koncepčne zaujímavé príbytky budú na trhu žiadané vždy. V polyfunkčnom objekte Viktória na Košickej ulici presne takéto nové byty sú. Patria sem aj spomínané mezonety s tými najlepšími vlastnosťami pre dokonalé bývanie.

Počuli ste už niekedy o polomezonete?

V objekte Viktória sa nachádzajú aj byty označené ako polomezonety. Čo to znamená? Schody sú v podstate už pri vstupe, kde je iba šatník a všetky dôležité miestnosti, čiže kuchyňa, obývačka a dve izby sa nachádzajú na poschodí. To znamená, že bežný deň doma nestrávite zbytočným behaním po schodoch, ale iba v prípadoch odchodu a príchodu z bytu a pri vítaní a odprevádzaní návštevy. Je to ešte o niečo praktickejšia verzia mezonetového bytu.

Ak si v súčasnosti kúpite mezonet v objekte Viktória na Košickej ulici, dostanete neopakovateľnú akciu v podobe jedného parkovacieho miesta zdarma. V meste ako je Bratislava sú parkovacie miesta vyvažované zlatom, takže takáto ponuka skutočne stojí za zváženie. Len v tomto konkrétnom prípade ušetríte takmer 16 000 eur. To je položka, za akú môžete mať kompletný nový nábytok vo svojom novom byte, alebo poriadne luxusnú dovolenku.

Tak si pozrite posledné voľné byty v novostavbe Viktória na Košickej a mezonetové bývanie v Bratislave sa pre vás možno stane realitou.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok