You Are Here: Home » Kuchyňa » Panvice TESCOMA

Panvice TESCOMA

Panvice TESCOMA

Hľadáte dokonalý riad a pomôcky na varenie  ? Ako iste viete nie je to vôbec jednoduchá úloha.  Takmer pre každého z nás hra rolu pomer cena /  kvalita .

Každý druh kuchynského riadu má totiž svoje plusy aj mínusy.

Ak máte zlú skúsenosť a pochybujete o kvalite a bezpečnosti teflónu skúste zmenu. Material budúcnosti je keramika .  Aspoň čo sa  panvic týka . Pri našom teste keramický nož veľmi neobstál, je krehký a v domácich podmienkach takmer nenabrusitelný. Ale v panviciach má keramika  úspech na celej čiare. Je potrebné použiť  menej oleja, nepripaľuje sa   odoláva oveľa  vyššej  teplote . Čo sa údržby týka je veľmi jednoduchá , a ak sa náhodou aj niečo pripáli čistenie je hračka .  Ďalšou výhodou je  že už nemusíte   strážiť ,  aby ste si svoje  panvice a iný riad nezničili napríklad kovovím predmetom , istoú variantov pre vás môžu byť keramické panvice . Každému z nás záleží aby jedlo ktoré pripravíme bolo nie len chutné a zdravé ale aj správne pripravené dôležité  je aby si zachovalo svoju špecifickú chuť . Tak ako v každej oblasti aj v oblasti varenia ide vývoj dopredu teflónové panvice nahradili keramické panvice . Medzi hlavné výhody patrí zvýšená odolnosť voči vysokým teplotám, a mechanickému opotrebeniu .  Keramické panvice sú vhodné do umývačky riadu , môžme ich používať na plynových , elektrických  aj sklo keramických  šporákoch a v neposlednom rade keramický povrch zabezpečí  podstatne dlhšiu životnosť ako u bežných panvíc . Liatinové panvice rozvádzajú teplo nerovnomerne čo sa Vám pri keramickej panvici stať nemože . Pre zaujímavosť dôvod  prečo  rozvádzať teplo rovnomerne ?  Pri dlhšom varení určite nechceme, aby  sa jedna časť pokrmu uvarila viac ako druhá…

Pamätajte panvice nie sú lacné a drahé delíme ich na kvalitné a nekvalitné preto Vám odporúčame firmu tescoma ktorej výrobky sú overené časom .

Vstup do E-SHOPU

eshop TESCOMA

eshop TESCOMA


© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok