You Are Here: Home » Pre mamičky » Poschodové postele

Poschodové postele

Poschodové postele

 

Poschodové postele do detskej izby – áno, alebo nie?

 

Detská izba je pre deti ich súkromným priestorom. V izbe spia, oddychujú, hrajú sa a zabávajú, a tie školopovinné deti sa v detskej izbe aj učia. Avšak poskytnúť deťom dostatočne veľkú izbu v panelákovom byte môže byť komplikované. Deti potrebujú mať aj miesto na hranie, tak ako ušetriť v detskej izbe nejaký priestor? Dobrou možnosťou je zaobstarať deťom poschodovú posteľ.

Poschodová posteľ

Poschodová posteľ je najlepším riešením do malých detských izieb. Poschodové postele sa vyrábajú v rôznych vyhotoveniach, veľkostiach a dizajnoch tak, aby do detskej izby aj vzhľadovo zapadli. Najlepšie poschodové postele sú vyrobené z masívneho dreva a povrchovo upravené zdravotne nezávadným lakom. Poschodové postele z masívneho dreva sú veľmi pevné a vydržia slúžiť deťom počas celého ich detstva.

Mnohé deti si z vlastnej vôle dokonca poschodovú posteľ vyžadujú. Je dobré, ak horná posteľ je so zabezpečením, so zábranou, ktorá zabraňuje pádu dieťaťa počas prehadzovania v spánku. Veľmi obľúbené sú aj vyvýšené detské postele. V priestore, ktorý potom pod posteľou vznikne sa môže dieťa hrať, alebo sa tento priestor môže využiť ako úložný priestor.

Poschodové postele sa stali veľmi obľúbenými, šetria priestor, sú veľmi zaujímavé a deti z nich mávajú veľkú radosť. Ak sú Vaše deti približne v rovnakom veku, neváhajte a zaobstarajte im poschodovú posteľ. V súčasnosti je možné si zaobstarať aj poschodovú posteľ pre tri deti. Túto možnosť umožňuje výsuvná posteľ, ktorá sa nachádza pod dolnou posteľou. Jednoducho sa vysunie a Vy tak získate jedno lôžko navyše.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok