You Are Here: Home » Stavba » Krby a vykurovanie » Posedenie pri rodinnom krbe

Posedenie pri rodinnom krbe

Posedenie pri rodinnom krbe

Krb v dome

Krb dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru rodinnej pohody. Izba s krbom, žiariace plamene a praskajúce drevo pôsobia veľmi harmonicky. Príjemné teplo, ktoré z krbu vychádza dokáže príjemne prehriať celú miestnosť počas chladných zimných večerov.

Už pri výstavbe nového domu mnoho ľudí požaduje, aby sa v interiéri, najčastejšie v obývačke nachádzal aj krb. Krb sa tak stane dominantným prvkom celého interiéru, preto určite chceme, aby vyzeral čo najlepšie a spĺňal všetky požiadavky na dizajn a účel.

Krby sú rôzne. Niektoré sa hodia do moderne zariadených bytov a domov, iné zas vyniknú v klasickom priestore so starožitným nábytkom v rustikálnom štýle. Je však dobré, ak dizajn krbu ladí so štýlom izby, v ktorej je krb postavený. Krby sa vyrábajú v rôznych vyhotoveniach a modeloch, líšia sa svojim prevedením a výkonom.

Moderné krby

Moderné krby vynikajú svojim vysoko kvalitným dizajnom a opracovaním, v moderne zariadenom priestore pôsobia veľmi atraktívne. Krbové vložky do moderných krbov sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú vysokú životnosť krbov.

Rustikálne krby

Krby v rustikálnom štýle sa najviac hodia do chalúp, chát, alebo vidieckych domov. Takýto krb je však možné si nechať vystavať aj do klasicky zariadeného mestského domu, kde sa stane dominantou celej miestnosti. Rustikálne krby pôsobia veľmi honosne, bývajú obložené prírodnými materiálmi, čo ešte viac umocňuje ich spojenie s vidieckym spôsobom života.

Do svojho domu si vyberte taký krb, ktorý sa Vám bude páčiť nielen svojim dizajnom, ale splní aj ďalšie Vaše požiadavky, napríklad požiadavky na výhrevnosť a výkon.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok