You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Postele z masívu » Správna voľba – postele z masívu

Správna voľba – postele z masívu

Správna voľba – postele z masívu

Správna voľba – postele z masívu

Niet nad to spokojne si líhať do vlastnej postele, mäkkého voňavého prádla, uložiť si hlavu na obľúbený vankúš a pritúliť sa k partnerovi, či plyšákovi z detských čias.

Darmo – vlastná posteľ je vlastná posteľ a neprekoná ju žiadna iná. Iba žeby… tá naša vlastná posteľ zlyhala. Ak sa vám čosi takéto prihodilo, prípadne sa tomuto chcete vyvarovať, odporúčame vám zvoliť si drevenú posteľ z masívu.

Manželská posteľ aj postele pre jednotlivcov, vyrobené z masívu, vám svojím kvalitným prevedením zaručia dlhodobo spokojný a zdravý spánok.

Ak sa obávate toho, že musíte hlboko načrieť do svojej peňaženky, vedzte, že nemusíte! Stačí si zakúpiť posteľ priamo od jej výrobcu, a ušetríte viac než si myslíte! Pozrite sa na www.postele.co a presvedčte sa, že postele z masívu vás nemusia stáť všetky úspory.

Manželské postele tu nájdete v rôznych prevedeniach. Čo sa týka materiálu, mimoriadne obľúbené sú najmä postele z borovicového alebo brezového masívu. Každá posteľ je špeciálne ošetrená prírodným ekolakom, je tak ekologicky nezávadná a nepoškodzuje vaše zdravie chemickými výparmi, ako napríklad postele z drevotriesky.

Svoju posteľ si môžete vybrať až z ôsmich farebných prevedení, na výber sú odtiene ako natural (borovica alebo breza), jelša, dub, čerešňa, orech, gaštan, mahagón a eben. K dispozícii sú tiež rôzne rozmery od tých klasických ako sú 160×200, 180×200 a 200×200, až po individuálne rozmery. Áno, v ponuke sú aj postele na mieru, presne podľa vašich predstáv! Mimoriadne obľúbená je aj posteľ s rozmermi 120×200 alebo 140×200. Nie je to klasická manželská posteľ, ani klasické jednolôžko, skôr niečo medzi tým. Posteľ takýchto rozmerov je vhodná najmä do menších spální, alebo do podnájmov ako prechodná posteľ.

Postele dodáva výrobca už aj s pevnými roštami, ktoré sú zahrnuté v cene. V prípade záujmu je možné k posteliam dokúpiť vhodný matrac, alebo aj rôzny nábytok v rovnakom štýle, ako napríklad nočné stolíky z masívu, komody, či skrine.

Nech už hľadáte jednoduchú posteľ, alebo volíte skôr rustikálne manželské postele, či luxusné moderné postele, na www.postele.co , si určite vyberiete.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok