You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Manželské postele » Postele z masívu do spálne

Postele z masívu do spálne

Postele z masívu do spálne

Luxus medzi posteľami – postele z masívu

 

Masívne drevo má neopakovateľné kúzlo. Jeho vôňa, štruktúra a vzhľad do našich domovov prináša nádych prírody a neopakovateľný pocit pohody. Hlavnou výhodou nábytku vyrobeného z masívneho dreva je, že oproti inému nábytku vyrobenému z nekvalitnejších materiálov, vydrží slúžiť omnoho viac rokov. Masívny nábytok ani po rokoch nestráca na svojej kvalite, ani pevnosti a stále vyzerá veľmi dobre. Medzi najobľúbenejšie kusy nábytku, vyrobené z masívneho dreva patria postele.

Postele z masívu je možné vyrobiť v rôznych prevedeniach. Môžeme si zaobstarať jednolôžkové postele, alebo manželské postele, postele klasické, rustikálne, alebo v modernom duchu, postele pre deti, postele s úložným priestorom, alebo poschodové postele. Možnosti sú neobmedzené.

Manželská posteľ je dlhodobou investíciou, preto je potrebné, aby ste s ňou boli nadmieru spokojní. Kvalitná manželská posteľ vyrobená z dreveného masívu Vám vydrží slúžiť celý život. Kvalitné masívne drevo sa vyznačuje pevnosťou a tvrdosťou, vďaka čomu sú masívne manželské postele veľmi obľúbené a stále viac a viac vyhľadávané aj tými najnáročnejšími zákazníkmi.

Možno premýšľate nad tým, že aj drevotrieska vyzerá dobre a pri kvalitnom opracovaní nikto neuvidí, že nejde o skutočný masív. Ale z drevotriesky sa počas rokov vylučuje formaldehyd, ktorý je pre ľudský organizmus škodlivý. Drevotrieska je tiež menej kvalitná a viac náchylná na povrchové poškodenie. Preto ak si chcete zaobstarať manželskú posteľ, dajte prednosť kvalite pred nižšou cenou.

Ak si zaobstarávate manželskú posteľ, venujte pozornosť jej rozmerom. Všeobecne platí, že obaja partneri by mali mať k dispozícii 80 centimetrov priestoru, je vhodné si zaobstarať posteľ so šírkou 180 centimetrov. Ak to Vaša spálňa priestorovo dovoľuje, posteľ s rozmermi 180×200 centimetrov je pre vás najvhodnejšia.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok