You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Postele z masívu » Postele z masívu

Postele z masívu

Postele z masívu

Postele z masívu – postele pre tých najnáročnejších záujemcov

Po celodennom strese a po prepracovanom a hektickom dni sa zvyčajne tešíme len na jedno. Na to, ako si večer ľahneme do svojej pohodlnej postele, v ktorej si oddýchneme a načerpáme nové sily. K tomu, aby sme však tieto nové sily načerpali, potrebujeme vlastniť kvalitnú manželskú posteľ, ktorá nám poskytne všetko žiadané pohodlie a bude spĺňať všetky požiadavky na kvalitu. Dobrá posteľ z dreva je predpokladom zdravého a tak potrebného spánku.

Je pravda, že ak sa chceme dobre vyspať, potrebujeme kvalitný matrac, ale ani rám postele nie je nepodstatný. Preto by sme aj rámu postele, ktorý určuje jej konečný vzhľad, mali venovať náležitú pozornosť. V moderných domácnostiach dnes prevláda jednoduchosť a praktickosť, čo sa premieta aj do každého kusu nábytku.

Rovnako to je aj pri spálňovom nábytku, čiže aj pri posteliach. Manželské postele z masívu s jednoduchým rámom sa stávajú stále viac a viac obľúbené nie len u moderných ľudí, ale aj u zástancov klasiky. Jednoduchý dizajn týchto manželských postelí pôsobí elegantne a prakticky. Bez ohľadu na dizajn manželskej postele je jedným z najdôležitejších parametrov pri kúpe práve veľkosť. Platí – čím väčšia, tým lepšia. Avšak súčasné byty neposkytujú dostatok priestoru, preto je nutné aj veľkosť postele prispôsobiť priestorovým možnostiam v spálni. Mnohí výrobcovia poskytujú aj možnosť výroby postelí na mieru.

Veľkosť postele u jednolôžka je zvyčajne 90×200 centimetrov, u manželských postelí je šírka dvojnásobná, keďže musí poskytnúť pohodlie dvom osobám. Manželské postele  z masívneho dreva navodzujú akúsi spojitosť s prírodou a tak navodzujú pocit pohody a pokoja. Masívny nábytok sa vyznačuje najvyššou kvalitou. Je pevný, moderný a vyvoláva v každej miestnosti dojem luxusu.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok