You Are Here: Home » Stavba » Rodinný dom » Prečo krytinu Tondach ?

Prečo krytinu Tondach ?

Prečo krytinu Tondach ?

5 zásadných dôvodov, prečo si vybrať strešnú krytinu Tondach®

Pravdepodobne každý, kto stavia dom, chce čo najvyššiu kvalitu. Investujeme predsa do seba, svojej prítomnosti i budúcnosti. Našou snahou je zabezpečiť dokonalý domov pre seba a celú našu rodinu. Strecha tvorí základnú časť domu a je to dlhodobá investícia. Preto ju odejte do toho najlepšieho, čo trh ponúka, aby ste s ňou nemali žiadne problémy a vydržala vám desiatky rokov. So strešnou krytinou Tondach® je to splnený cieľ. A prečo je to tak?

1. Záruka na 33 rokov

Práve dlhá životnosť krytiny zdobí značku Tondach®. Pocit istoty a bezpečia je známkou šťastného domova, preto je na strešné krytiny Tondach® záruka až 33 rokov. A keďže životnosť takejto škridle je až 100 rokov, túto záruku vlastne ani nepotrebujete.

2. Ekologický prístup k životu

Tondach® krytiny sú vlastne pálené škridly. Tvoria ich teda prírodné živly – voda, vzduch, oheň, a hlavne hlina. Nepridávajú sa do nich žiadne chemické prísady. Vďaka tomu je spoločnosť Tondach® držiteľom certifikátu Natureplus. Znamená to, že tieto škridle sú vysoko kvalitné z pohľadu zdravia, funkčnosti a životného prostredia. Preto sú absolútne bezkonkurenčným riešením pre nízkoenergetické, solárne a pasívne budovy.

3. Až 400 možností

Pri stavbe alebo rekonštrukcii samozrejme nejde iba o kvalitu a bezpečie. Vzhľad našich príbytkov meníme aj preto, že už nezodpovedá trendom a chceme, aby dom vyzeral moderne. Pri krytine Tondach® máte na výber 25 farebných variácií – od svetlých po tmavé, od matného po lesklé prevedenie. Je možné vybrať si aj typ strechy – moderné, klasické, mediteránske. Kombinácie týchto variantov vám poskytujú až 200možností pre vašu novú strechu.

4. Trvácnosť dizajnu

Jedna vec je záruka pri poškodení, druhá vec je, aby strecha bola čo najdlhšie čo najkrajšia. Aby pôsobila dlhodobo ako nová. Krytiny Tondach® majú ochranu pred UV žiarením či predkyslými a zásaditými látkami. Preto je ich krásny vzhľad skutočne dlhodobý.

5. Zvýšenie hodnoty vašej nehnuteľnosti

S rekonštrukciou strechy sa zvyšuje aj hodnota nehnuteľnosti, keďže dostáva nový šat. Strešná krytina Tondach® je celosvetovo známa svojou kvalitou, takže pri využití týchto materiálov sa ešte znásobuje zvýšená hodnota nehnuteľnosti.

Rozhodnutie je len na vás, pre bližšie informácie navštívte internetovú stránku spoločnosti tondach.sk alebo sa informujte u vášho najbližšieho predajcu strešných krytín Tondach®.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok