You Are Here: Home » Stavba » Prenájom pracovných plošín Košice

Prenájom pracovných plošín Košice

Prenájom pracovných plošín Košice

Prenájom pracovných plošín
Prenájom Autožeriavov, Autodoprava…

Na miestach, kde vo väčších výškach je potrebná práca človeka je potrebné použiť pracovnú plošinu. Prenájom pracovných plošín v súčasnosti uľahčuje prácu na fasádach domov, opravy mostov, či rôznych iných opravných poprípade revíznych prác.

Dôležitým faktorom je samozrejme bezpečnosť a ohľad na životné prostredie. Spoločnosť REFAL ponúka prenájom pracovných plošín, ktoré spĺňajú všetky tieto kritéria. Svojim akumulátorovým pohonom bez exhalátov berú ohľad na životné prostredie a vám umožňujú ich použitie aj v interiéry. Veľkou výhodou je ich nízka hmotnosť, čo umožňuje jednoduchú prepravu a v žiadnom prípade sa nemusíte obávať zdĺhavého skladania a spojazdňovania plošiny. Tú máte pripravenú už do piatich minút a na jedno rozloženie dokážete pokryť plochu niekoľkých desiatok metrov. Ďalšou veľkou výhodou prenájmu pracovných plošín je aj cena. Tá je nižšia ako v prípade lešenia.

Zaručene každému  z vás sa už stalo, že ste potrebovali väčší náklad zložiť, preložiť poprípade prepraviť.V tomto prípade je tu pre vás moderné riešenie na špičkovej úrovni. Pomocou kvalitných žeriavov na vysokej technickej úrovni a nosnosťou od 20 do 200 ton pre vás už veľký náklad nebude problém. Každý zo strojov je obsluhovaní kvalifikovanými žeriavnikmi, ktorý prešli podrobným školením od výrobcu.

Veľký náklad, jeho preprava či výškové prace už pre vás nebudú problém. O všetko sa postará spoločnosť REFAL. Za veľmi priaznivé ceny si môžete prenajať pracovné plošiny, autožeriavy poprípade autodopravu priamo na jednom mieste.

K dispozícií je vám taktiež aj odborný tím zamestnancov, ktorý sú pripravený odpovedať na vaše otázky ako aj pomôcť nájsť najefektívnejšie riešenie.Neváhajte a oslovte spoločnosť, ktorá disponuje s kvalitnými a modernými strojmi ako aj skutočnými odborníkmi ktorý svojej práci rozumejú.

Kontakt : REFAL Slovakia s.r.o.

Člnková 2469/38
Košice 040 01
Slovenská republika

e-mail: refal@refal.sk
mobil: 00421 (0)907575230

 

 

Comments (1)

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok