You Are Here: Home » Spálňa a obývačka » Postele z masívu » Spálňa

Spálňa

Spálňa

Spálňa

Miesto oddychu a relaxu, často krát práve tu čerpáme energiu a silu do ďalšieho dňa.

Zariadenie spálni zodpovedá vkusu každého človeka. Napriek všetkému by mala byť časťou domu, v ktorej bude na vás sálať pohoda zo všetkých strán. Preto je potrebné ju zariadiť vkusne no v žiadnom prípadne určite nie prehnane, alebo až preplnene nábytkom.

Základom každej spálne je priestranná a pohodlná manželská posteľ vďaka ktorej vám oddych pripomenie spánok na obláčiku. Samozrejme pre mnohých môže byť dôležitým faktorom vzhľad manželskej postele, ale v žiadnom prípade netreba podceniť aj výber samotného materiálu. Určite sa nikto nechce v noci budiť na vŕzgajúcu sa posteľ pri každom jednom pohybe.

Každá žena určite ocení elegantný toaletný stolík so zrkadlom kde si každé ráno bude môcť zvýrazniť svoje prednosti a odkontrolovať správnosť vybraného oblečenia.

Keďže spálňa je miestom oddychu určite ju nie je až tak potrebné zapĺňať veľkým množstvom nábytku. Skutočne len na doplnenie sa zíde komóda či riadna šatníková skriňa, do ktorej si dokážete odložiť rôzne druhy oblečenia počnúc od spodného prádla až po tričká či nohavice.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok