You Are Here: Home » Interiér » Sviečky

Sviečky

Sviečky

Sviečky sa stali už dávnejšie niečím, čo jednoducho v štýlovo zariadenom interiéri nesmie chýbať. Či sú to dekoračné sviečky alebo aj obyčajné čajové, či vonné sviečky, tento prvok je už takmer neoddeliteľnou súčasťou skvelo vyzerajúceho bytu alebo domu. Ak aj vy patríte k skupinke dizajnérov samoukov, určite často špekulujete ako, čo zlepšiť, alebo čím prekonať susedov a známych. V súčasnosti sú možnosti obrovské a ak nie ste práve super-talent na dizajn budete si musieť vybrať to najlepšie a najkrajšie. 

Ponuka dekoračných sviečok je momentálne veľmi široká a pekné dekoračné sviečky nájdete na každom rohu. Väčšina je však pomerne všedná a okukaná. Na internete nájdete aj iné a jedinečné sviečky. Napríklad táto ručne maľovaná aj vyrezaná sviečka je veľmi štýlová a už sa viac podobá soške ako sviečke. Niektorí ľudia skúšajú tvoriť si vlastné sviečky, tie síce sú originálne, ale bez dostatočnej praxe a zručnosti tento váš výtvor pravdepodobne neprekoná sviečky z bežnej ponuky obchodov. Našťastie je možné kúpiť takéto originálne diela za pomerne nízke ceny. Takéto „hand made“ sviečky ponúka napríklad webový obchod mojesviecky.sk.

Tento dekoračný artikel má okrem dekoračnej aj ďalšiu funkciu, už od dávnych čias ľudia pokladajú sviečky za prostriedok pri obradoch magických aj náboženských. Plameň sviečky má tiež upokojujúce účinky. Aj keď sviece sa momentálne už takmer nepoužívajú na praktické účely, stále majú svoju popularitu. A stále sa oplatí investovať do nich, veď dobré od dokonalého delia len detaily a takýto dekoračný prvok sa môže tým jazýčkom na váhach stať. Ďalšou nemalou výhodou sviečok je ich trvanlivosť, vydržia vám doslova celé roky, nepokazia sa ani nezdeformujú.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok