You Are Here: Home » Interiér » Svietidla

Svietidla

Svietidla

Svietidla

Svetlo je našou každodennou súčasťou, bez ktorej by sme len veľmi ťažko fungovali. Najdôležitejším svetlom v našom každodennom živote je slnko. V prípade však jeho nedostatku sa nám aspoň čiastočne toto svetlo snažia nahradiť svietidlá. V dobe pokroku máte na výber širokú škálu svietidiel. Vďaka nim dokonale presvetlíte váš interiér, ale zároveň dokážete aj vďaka vhodne umiestnenému svetlu vyzdvihnúť jednotlivé časti vášho interiéru tak aby pôsobili zaujímavým dojmom. Na výber máte skutočne rôzne druhy svietidiel ako napríklad lustrestojaté lampy, závesné svietidlá a podobne. Výber je skutočne na vás. Len vy rozhoduje o štýle vášho domova. Vy si zo širokej ponuky dokážete vybrať svietidlá, či už v modernom, alebo klasickom prevedení .

V tomto smere máte skutočne otvorené dvere vašej fantázií. Z kombinácií materiálov ako krištáľ, farebné alebo číre sklo, drevo a aj porcelán si môžete vybrať svietidlá, ktoré dokážete dokombinovať ku každému nábytku v dome. Pri výbere svietidla však v prvom rade si musíte ujasniť, ktorú izbu a ako chcete osvetliť, na čo danú izbu využívate a tak isto aj to v akých farebných tónoch je izba zladená, aký máte v danej izbe nábytok, alebo čo v danej izbe chcete zdôrazniť. Všetky tieto faktory ovplyvňujú samotný výber vašej lampy. Na jednoduché centrálne osvetlenie miestnosti sa klasicky používajú stropné lustre.

Ich výhoda je v samotnom umiestnení, preto že dokážu centrálne rozptýliť svetlo a taktiež nezaberajú v izbe žiadny priestor. Rovnako veľmi obľúbené v interiéry sú aj bodové svetlá. Tie pri dostatočnom počte, umiestnení a následnom natočení dokonale presvetlia interiér, a tak isto dokážu zvýrazniť práve tie časti, ktoré vy budete chcieť. Rovnako veľmi zaujímavým interiérovým doplnkom sú aj stojaté lampy. Tie vďaka rôznemu dizajnu vôbec nemusia pôsobiť ako svietidlo, ale ako skutočné umelecké dielo.

LED žiarovka je polovodičová žiarovka, ktorá používa LED diódy ako zdroj svetla, odporúčame vám LED žiarovky s dobrou svietivosťou za slušnú cenu, šetrite svoje peniaze aj životné prostredie

Vyberte si elegantný doplnok vašej izby a doprajte si vďaka svietidlám dokonalú psychickú pohodu.

Kvalitné kancelárske osvetlenie je základom pre správne  fungovanie Vašej firmy, nie je možne pracovať a dobre nevidieť svoj pracovný stôl, miestnosť alebo  kanceláriu . Prinášame vám najkvalitnejšie kancelárske a priemyselné svietidlá pre vaše plnohodnotne pracovne nasadenie

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok