You Are Here: Home » Interiér » Tapety na stenu

Tapety na stenu

Tapety na stenu

Tapety na stenu

Oživte interiér originálnou tapetou.

Interiérový dizajn neustále prináša rôzne inovácie a riešenia ako si vynoviť a oživiť domov. Jednou z týchto možností sú aj tapety na stenách. Už vaše steny nemusia pôsobiť nudným dojmom.

Výhody a triky ako si pomocou tapety zmeniť interiér.

Jednou z mnohých a snáď aj najväčšou výhodou je široká škála možností vzorov, či farieb. Niektoré tapety môžete aj natierať čo vám umožní dať novú štruktúru tapete a zároveň tak aj dodať interiéru vašu obľúbenú farbu. Tapeta na stene môže pôsobiť ako oživenie. Čiže ju môžete použiť len na jednu stenu poprípade len ako stredový pás na stene. Nemusíte za každých okolností otapetovať celú izbu.

Ďalšou zo škály výhod je aj to, že tapeta sa ľahko čistí. Dnešné moderné tapety sú potiahnuté jemným filmom, ktoré chráni tapetu pred bežnými škvrnami v domácnosti. To ocenia hlavne tí čo majú „aktívne“ deti. Takže pre miestnosti kde sú steny náchylné k rýchlemu ušpineniu, tapety sú jednoznačne tou správnou voľbou. Rovnako sú tapety odolné aj voči slnečným lúčom. Nemusíte sa obávať, že vaša obľúbená stena vplyvom slnka rýchlo vybledne. A v neposlednom rade tapety na stenu môžu skryť rôzne nerovnosti a vady na omietke oveľa lepšie než náter, ktorejkoľvek kvalitnej farby.

Nové trendy medzi tapetami

Ako oblečenie aj tapety prechádzajú rôznymi trendmi. Nový moderný trend je založený na ľudské zmysli, prírodné živly a prírodné materiály. Jednou z nich je aj kameň, tehla a drevo, čo bolo inšpirované aj zbierkou Murano. Tieto výrobné postupy produkujú návrhy, ktoré pozdvihujú gýčovité pohľady tehál a dreva zo sedemdesiatych rokov. Vďaka tomu pôsobia realne a v samotnom finálnom výrobku ponúkajú efekt ako 3D tapety. Samozrejme ďalšími zaujímavými motívmi sú samotné 3D tapety s motívmi vody alebo kameňa ako aj tapety s geometrickými útvarmi, či rôznymi výjavmi zvierat.

Neváhajte preto a vyberte si kvalitné tapety a oživte interiér svojho domova podľa svojho vkusus a svojich predstáv.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok