You Are Here: Home » Interiér » Tieniaca technika

Tieniaca technika

Tieniaca technika

Tieniaca technika

V dnešnej modernej dobe sa tieniaca technika stáva veľmi obľúbeným doplnkom interiéru a exteriéru. Vďaka modernému dizajnu pôsobí dekoratívne, ale v skutočnosti má mnoho iných výhod. Tieniaca technika v sebe zahŕňa rôzne druhy roliet, žalúzií, markízy, ale aj tieniacu techniku pre strešné okná.

Veľmi obľúbeným doplnkom sa stávajú žalúzie. Na výber vám trh ponúka interiérové horizontálne žalúzie, ale ja interiérové vertikálne závesy. Oba druhy sa pohybujú ruka v ruke s módou a dizajnom. Vďaka rôznym farebným prevedeniam si ich tak dokonale môžete dokombinovať k jednotlivým farebným odtieňom vo vašej domácnosti. Pre zatienenie z vonkajšej strany sú ideálne exteriérové horizontálne žalúzie. Tie zamedzujú prehrievaniu a tak isto aj izolujú hluk z ulice.

Ďalšou z rady tieniacej techniky sú rolety. Nájdete ich v prevedení ako exteriérové rolety tak aj  interiérové rolety. Plnia predovšetkým funkciu dekorácie, ale aj ony vám dokážu dokonale dopriať súkromie.

Tieniaca technika predstavuje aj siete proti hmyzu. Vďaka nim už vetranie, či vodne alebo v noci nebude žiadnym problémom.

Posedenie vo vašej záhrade, či terase si teraz môžete naplno vychutnať. Markízy vás dokonale ochránia pred slnečným svetlom, ale aj dažďom. Vďaka farebnej škále si tak dokážete zmeniť sfarbenie vašej záhrady a aj tým umocniť príjemnú atmosféru. Veľmi obľúbené sú aj markízy na zimné záhrady, či samotné pergoly.

Strešné okná dokážu dokonale zabezpečiť dostatok svetla a rovnako veľmi prispievajú ku kvalitnému vetraniu. No napriek tomu je veľmi dôležité aj z tohto hľadiska zamedziť prebytočnému prehrievaniu, či dokonca v zimných mesiacoch zamedziť únik tepla. Aj v tomto prípade trh ponúka prostriedky na interiérové tienenie aj exteriérové tienenie.

Pre interiérové tienenia sa odporúčajú interiérové rolety a žalúzie. Tie sa stanú neoddeliteľnou súčasťou vašich strešných okien. Pokiaľ sa rozhodnete pre exteriérové tienenie na výber máte vonkajšie rolety a vonkajšie markízy. Tie budú dokonale chrániť vaše strešné okno a brániť v úniku tepla.

Neváhajte a doprajte si kvalitnú tieniacu techniku. Šetrí energie, chráni váš domov a predovšetkým chráni vaše súkromie.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok