You Are Here: Home » Stavba » Rodinný dom » Top brána pre vašu garáž

Top brána pre vašu garáž

Top brána pre vašu garáž

Nájdite aj vy TOP bránu pre vašu garáž

Takmer každý rodinný dom je dnes vybavený aj garážou. Buď ako jeho súčasť alebo samostatne stojacou budovou na pozemku priliehajúcom k domu. Veď aj auto potrebuje svoj vlastný domov, v ktorom prečká dobu, kedy ho práve nepoužívate. Navyše ho chráni pred vplyvmi počasia a rovnako poskytne priestor aj vám, napríklad na ukladanie náradia. Žiadna garáž sa však nezaobíde bez kvalitnej garážovej brány. Aké prevedenia sú dostupné a kde nájsť lacné brány, ktoré vám vytvoria aj na mieru?

Kvalitné a atraktívne spracovanie brán

Garážové brány musia spĺňať praktické a rovnako aj estetické vlastnosti. Materiál, z ktorého sú vyhotovené, je preto odolný, ponúka výborné tepelno-izolačné vlastnosti a je aj na pohľad atraktívny. Prierez dverí tvorí obojstranný oceľový plášť, medzi ktorým sa nachádza vrstva izolačnej polyuretánovej peny. Na oceľovom plášti je umiestnená povrchová úprava, ktorá je možná v niekoľkých základných vzoroch a akejkoľvek farbe zo vzorkovníka, ktorá sa hodí k fasáde domu či garáže. Základnými povrchovými úpravami sú vodorovná lamela, mikrolamela, stredový prelis, kazeta so stredovým rámom alebo hladká brána bez povrchového vzoru. Do garážovej brány si môžete nechať umiestniť aj klasické dvere s kľučkou pre vstup ľudí, čo podstatne zvýši možnosť jej praktického využitia.

garazove-brany-topbrany.sk

Garáž otvorte len jediným kliknutím

Žiadne garážové brány by nemohli fungovať bez systému ich otvárania. Tým najpoužívanejším je výsuvný systém, ktorým sa pri otvorení brána presunie na strop garáže. Načo by ste sa však v dnešnej dobe trápili s vysúvaním ťažkej brány. Pohony pre brány zabezpečia všetko len jedným kliknutím za vás. Tieto systémy je potrebné zvoliť na základe výšky brány a ich súčasťou je všetko, čo je potrebné na automatické otvorenie – pohon, retiazková koľajnica a diaľkové ovládače. Vďaka nim si bránu otvoríte alebo zatvoríte kedykoľvek bez námahy a najmä bez toho, aby ste museli vysadať z auta.

Ak hľadáte garážové brány, Bratislava vám ponúka veľké množstvo možností, kde ich nájsť. Len jedna z nich je však tou úplne TOP. Topbrany aj pre vás navrhnú a nainštalujú riešenie garážovej brány presne na mieru a za veľmi výhodnú cenu.

 

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok