You Are Here: Home » Nábytok » Úložné priestory v malom byte

Úložné priestory v malom byte

Úložné priestory v malom byte

Úložné priestory v malom byte

Byty s malou rozlohou sú bežnou súčasťou života nemalej časti našej populácie. Pripravili sme pre vás zopár rád, ako sa v malometrážnych bytoch popasovať s úložnými priestormi a ako miestnosti opticky zväčšiť.

Základom sú skrine na mieru

Ak chcete priestor využiť naozaj efektívne, vstavané skrine sú jedinou rozumnou voľbou.  Využijete tak priestor od podlahy až po strop, od steny po stenu. Vnútornú časť si rozvrhnete presne podľa vašich požiadaviek tak, aby ste mohli uskladniť veci čo najefektívnejšie. Ak budú posuvné dvere zrkadlové, priestor navyše ešte opticky zväčšíte.

Skrinka pod umývadlom

Priestor pod umývadlom býva často nevyužitý, čo je veľká škoda. Do malej kúpeľne odporúčame preto uprednostniť pre klasickým umývadlom umývadlo zapustené do skrinky. Nielen že získate moderný kus nábytku s vysokou estetickou hodnotou, navyše ale získate cenné centimetre úložného priestoru, ktorý by bol za iných okolností nevyužitý.

Posteľ s úložným priestorom

Druhov manželských postelí je neuveriteľne veľa. Máme postele na nožičkách, s polohovacím roštom, celomatracové a veľa iných.  Do malého bytu si  vyberte posteľ s čo najväčším úložným priestorom. Môže byť ukrytý pod vyklápacím roštom alebo môže mať podobu zásuviek na boku postele.

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok