You Are Here: Home » Nábytok » Urobte si masívnu zmenu nábytku

Urobte si masívnu zmenu nábytku

Urobte si masívnu zmenu nábytku

Spôsobov, ako si skrášliť interiér bývania, je dostatočný počet. Jedným z nich môže byť zmena alebo doplnenie nábytku. Vy, ktorí máte radi atmosféru dokonalosti a kvalitného dizajnu sa môžete motivovať priamo na webovom portáli www.nabytokmirek.sk, ktorý je zameraný na výrobu nábytku z masívu. Tentokrát sme navštívili sekciu “rustikálny nábytok“.

Len tak na začiatok sa prejdite po svojom byte alebo dome, zastavte sa v každej miestnosti a so zatvorenými očami si skúste predstaviť premenu nábytku. Hovoríte, že fantázia pracuje? Určite Vám teda môžeme odporučiť investície do kvalitného rustikálneho nábytku. Ten má svoju veľkolepú charakteristiku v ponímaní starožitného prevedenia, ktorá dodáva bytovému dizajnu skutočne zaujímavú tvár. Môžete si vybrať z početného sortimentu, akým sú postele, skrine, nočné, počítačové či konferenčné stolíky, komody, jedálenské stoly, kuchynské lavice, stoličky, police, vitríny, truhlice, príborníky alebo prekrásne drevené stojany na víno. Nábytok je možné pre klienta sformovať na mieru. Povrchová úprava rustikálneho nábytku je ošetrená prírodným voskom. K dispozícii máte rôzne farebné prevedenia od klasického hnedého odtieňa či veľmi populárneho bieleho, poprípade ich kombináciu.

19 ročné skúsenosti v produkcii jasne dokazujú, že nábytok z masívu je v najvyššej kvalite, ktorú podporujú ceny priamo od výrobcu. Objednaný a zakúpený tovar je dopravený na určené miesto podľa želania zákazníka. V eshop-e www.nabytokmirek.sk si na svoje určite prídu priaznivci, ktorým sa páči prevedenie nábytku v starožitnom – rustikálnom štýle. Neváhajte a poďte sa inšpirovať objemnou krásou dizajnu. A vyberte si z našej ponuky – rustikálny nábytok.

Comments (3)

  • Marta

    Krásny moderný nábytok som nadšená

  • Anna

    Už dlho som na internete hľadala moderný nábytok z masívu som veľmi šťastná že som ho našla

  • Jozef

    Celá naša rodina sme veľký fanúšikovia nábytku z masívu , odporúčam firmu nabytokmirek.sk

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok