You Are Here: Home » Nábytok » Rustikalný nábytok » Vintage nábytok

Vintage nábytok

Vintage nábytok

 

Rustikálny nábytok

V minulosti tvoril dokonalý súlad interiéru šľachticov a často krát vyrážal dych turistom, ktorý sa na neho nevedeli vynadívať. Reč je o nestarnúcom a vždy elegantne luxusnom rustikálnom nábytku. V súčasnosti sa stáva čoraz viac rozšírený práve v interiéroch rodinných domov, či dokonca bytov. Už naši predkovia vedeli dokonale rozoznať kvalitu a tento rustikálny nábytok ju spĺňa vo všetkých bodoch.

Vyrába sa z dubového, bukového, orechového alebo borovicového masívu tej najvyššej kvality. Svojim opracovaním a povrchovou úpravou tak dokáže bez problémov odolávať času, pohltiť vlhkosť a zachovať si svoj prirodzený vzhľad aj po desaťročiach. Tento originálny druh nábytku si môžete vybrať v rôznej povrchovej úprave. Či už je to v rôznych prirodzených odtieňoch dreva, poprípade upravené voskom, lakovaním alebo ho môžete farebne prispôsobiť interiéru prírodnými moridlami. Rustikálny nábytok je známi svojím dokonalým a veľmi precíznym zdobením čím sa dokonale odlišuje od ostatného nábytku a dodáva mu nádych jedinečnosti a originality.
Napriek tomu, že istým spôsobom pôsobí starožitne sa v žiadnom prípade nemusíte obávať, že práve tento druh nábytku prestane byť IN. Práve naopak, svoje prvenstvo v interiérovom dizajne si buduje už od dávnych čias a v súčasnosti si čoraz viac len upevňuje svoju top priečku. Rustikálny nábytok je veľmi obľúbeným aj u mladých ľudí obľubujúcich romantiku, eleganciu a jemný luxus.

Ponukou veľmi širokého sortimentu si bez akýchkoľvek problémov dokážete zariadiť celý váš interiér. Vybrať si môžete vkusné voskované vitríny, vešiakové skrine, masívne komody rôznych prevedení a výšok, rôzne jedálenské súpravy spolu s masívnymi stoličkami, či dokonca aj elegantne vyrezávané masívne postele.

Rustikálny nábytok  svojim netradičným prevedením a precíznym zdobením si získa srdcia každého. Neváhajte preto aj vy a zmeňte váš interiér na priestor plný elegancie a luxusu zároveň.

Rustikálny nábytok sa delí

Postele,
Nočné stolíky,
Rustikálne komody,
Počítačové stolíky,
Šatníkové skrine,
Knižnice a vitríny,
Truhlice,
Konferenčné stolíky,
Stojany na víno,
Príborníky,
Kuchynské lavice,
Jedálenské súpravy,

© 2011 Powered Mirek

Scroll to top
Nábytok